Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 175 cm magas, karcsú, széleseb...

175 cm magas, karcsú, szélesebb vállú srácnak elviekben jól állhat egy combközépig érő szürke, szűkített, gombos szövetkabát?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék már egy ilyet, de sosem merem megvenni, mert többször hallottam, hogy ez csak a magas fiúknak áll jól, én meg hát elég alacsony vagyok... Tapasztalataitok szerint egy ilyen alkatú srácnak jól állhat ez a kabát, érdemes egyáltalán keresgélnem, vagy eleve felejtős?
2018. szept. 28. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hajrá, próbáld ki :)

Láttam már alacsonyabb srácon is ilyet, neki pl jól álltm

2018. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 175 cm nem alacsony. (: jól állna.
2018. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
175 cm mióta alacsony?? Amúgy nem hiszem hogy rosszul állna, de ne mások véleménye szerint vásárolj MAGADNAK(!!) hanem a te SAJÁT véleményed alapján.Ja és én eddig nem is láttam olyat akin rosszul állt volna az ilyen szabású kabát..
2018. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvettem, tényleg jó lett :-) köszi a segítséget!
2018. okt. 1. 06:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meglett. (:
2018. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!