Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire rossz választás ez?

Mennyire rossz választás ez?

Figyelt kérdés
esküvőre vagyunk hivatalosak ma, amiben mentem volna alkalmi nadrágot nem tudom becipzározni a hasam miatt(második terhesség 13 hetes vagyok).. nem gondoltam volna,hogy ilyen hamar ekkorát nő...van egy kismama feketesztreccsanyagú nadrágom, azt szeretném felvenni...szerintetek nagyon gáz? szoknya kilőve, mivel nagyon hűvös van! Nem szeretnék felfázni, 5.héten volt egy felfázásom..nagyon szenvedtem
2018. szept. 29. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogja érteni a házaspár hogy kismamaként nem olyan egyszerű öltözködni. De ha nem szeretnéd azt a nadrágot felvenni nézz meg egy ruhát amit vastag harisnyával vagy testnadraggal fel tudsz venni az kényelmes neked is .
2018. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

még senki nem tudja nagyszülők kivételével a terhességem, és még nem olyan nagy,hogy a blúz alatt egyértelmű terhes hasat lássanak

nem akarom,hogy megszóljanak emiatt,hogy nem tudok megfelelően felöltözni :(

sajnos nincs szoknyám, amit most hirtelen fel tudnék kapni...mert nadrágot vettem esküvőre, csak hát ugye nem tudom becipzárazni

2018. szept. 29. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csinos blúzzal tökéletes.

Ne érezd magad rosszul emiatt.

Érezd magad jól!

2018. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!