Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen oldalakról nézitek...

Ti milyen oldalakról nézitek mi a divatos most?

Figyelt kérdés
Milyen oldalakat tudtok, ahol lehet tájékozódni hogy most mi a divatos? Vagy kiket követtek, akik a mostani divat szerint öltözködnek? 15 vagyok, szeretnék a koromhoz illő divatos ruhákat hordani, és jó lenne tisztában lenni a mostani divattal, nagyon köszi a válaszokat :)

2018. szept. 29. 13:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg milyen boltokat ajánlotok?
2018. szept. 29. 13:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Insta, mondjuk én már az anyukád lehetnék a korom alapján, de biztos te is találnál ott ötleteket.
2018. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Semelyiket. Azt veszed fel,amit te szeretnél,úgy öltözöl,ahogyan te azt jónak találod,sose más szerint öltözz,hogy más hogyan öltözik,mert az a gáz. Mindig aszerint élj,amit te jónak látsz,úgy öltözz,stb. Meg a mai divatokról nem is beszélnék,amikor a srácok combhoz símuló nadrágot húznak,amikor a ducibb csajok cicanadrágba vannak :D:D:D Ez a mai divat..hányinger. Öltözz normálisan,ne ilyen hulladékok legyenek a divatok..
2018. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Sehonnan. Azt hordom, ami nekem tetszik.

De esetleg pinteresten nézz körül, ott biztos sok van.:)

2018. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mybestbrands.de

hypebeast, highsnobiety

Lányoknak: hypebae

2018. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95,97es airmax nagyon megy, de igazabol az osszes sneaker divat, olcsobbakbol a klasszikus af1, old skool megy most, huarache mar kezd lemenni. Skinny farmerek divat, szaggatottak legfőbbképp, polo pulcsi meg teljesen mindegy abbol nem nagyon fontos, az outfithez nézzen ki jól, lehet jatszani színekkel is.
2018. okt. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!