Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is észrevettétek azt az új...

Ti is észrevettétek azt az új divatot, hogy sokan benti papucsot hordanak utcára? (kép) Mi róla a véleményetek, nektek tetszik?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 15. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alszentnek tartom az ilyen embereket, mert korabban pont ok mondtak, hogy milyen igenytelen, ha valaki ilyen "hazipapucsokat" hord utcara, es most ok is elkezdtek hordani (kornyezetemben 3 ilyen lany van). 😂 Egyebkent nem erdekel, hordjanak amit akarnak, csak ez a hozzaallas, hirtelen, gyors velemenyvaltoztatas (birkaság) nem tetszik semmilyen teren.
2018. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem vettem észre,mert nem érdekel. Én a saját dolgommal foglalkozok, javaslom neked is!
2018. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincsen vele baj. Majdnem olyan, mint egy szandál, nincsen lényeges különbség a kettő között.
2018. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van egy ilyen papucsom, hosszútávú sétákra nagyon kényelmes. Tény, hogy nem a legcsinosabb, de nem is koktélpartikra viselendő. Kinőttem már abból, hogy érdekeljen, mások mit gondolnak az öltözködésemről.
2018. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
A papucs alkalmatlan lábbelinek minden olyan helyzetben, ahol folyamatosan 10 méternél többet kell megtenni.
2018. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szemely szerint nem feltetlenul tetszik, barmilyen kinezetu papucs szerintem fura az utcara, de kinottem mar abbol, hogy ebbol gondot csinaljak. Ami valoban zavar, az ha valaki motort vagy autot vezet papucsban, de igazan ez ellen sincs mit tegyek csak remenykedek, hogy nem akkor akad be a papucs, amikor szembe jonnek velem.
2018. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnt fel, de akkor tegnap nagyon divatos voltam, mikor takarítás közben lementem a boltba takarítószerért.
2018. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már vagy négy éve ezeknek a papucsoknak a híve vagyok. Nyaranta rengeteget hordom őket, mert kényelmesek és számomra praktikusak. Ráadásul nekem még kinézetre is tökre bejön.:)

Mostanában egyébként tényleg egyre több emberen látok ilyeneket, de szerintem ezeknek az ilyen ezüstös/csillogós változatai meg a szőrös papucsok jobban hódítanak.

2018. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve még sokan azt mondták ezekre a papucsokra, hogy ilyet a nagymamájuk vesz fel, de ő is csak otthonra, mivel annyira csúnya. Most meg...

Amúgy inkább ezek a modellek - vagy az egypántos változat - ,mint azok, amelyeknek minimális vastagságú talpa van.

2018. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, nem pont ilyent, de hasonlót viselek én is jelenleg.
2018. okt. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!