Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttatok már kirakva kínai...

Láttatok már kirakva kínai üzletekben rendes télikabátokat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy pl. Zarában meg New Yorkerben stb. vannak kint, viszont azoknak az árát kicsit sokallom. Amikor ma bementem a kínaiba, nem találtam egyet sem, és azt mondták még most lesz szezonváltás, még nem rakták ki őket. Utána benéztem még kettőbe, de ott se voltak normálisak, csak ilyen vékonyabbak.

2018. okt. 1. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen ár, olyan minőség. 5000 forintért ne számíts meleg, bélelt kabátokra.

Jövő évre gondolva, ajánlanám, hogy tavasz elején-közepén-végén, amikor vannak a téli kiárusítások szerezz be egyet. Az én kabátom 30k volt, erre kirakják 15.000-ért tavasszal... Viszont gyorsnak kell lenni

2018. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Adom az elozo velemenyet. En juniusban vettem egy kabatot 4000-ert a vershkaban 30.000 helyett. Szormes, belelt, a kapucnija is vegig, vastagabb mint a karom, mindenhol osszelehet szoritani, az ujjanal ilyen “belso” beles reteg van ami rafeszul a kezedre (mintha egy pulcsi lenne benne kb) es igy nem fuj be a szel se, az is allithato szorosabbra, a szormebeles persze kiveheto is :) ja es egyaltalan nem hullik belole a szorme. Imadom, annyira vastag es meleg hogy nehezebb mint en :)

Telen lehet kiadnam erte a 30-at, ha tudom milyen (online rendeltem)

2018. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10.000. ft alatt ne számíts rendes kabátra. (Leárazva mondjuk lehet, de ritka)

Kabátra ne sajnáld a pénzt, az véd meg a külső elemektől. Ha szart veszel, szar is lesz.

Én 3 éve vettem egy kabátot, 35ezerről volt leárazva 15-re, évszak elején. Nem is értem, mi vitte rá őket, hogy leárazzák

2018. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az asia centerben is 17ezer volt 5 eve amit vettem.
2018. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én olyan 15-20 ezer forintot szánnék a dologra, abból azért szerintem lehet már egy normális, vastag pufikabátot venni, amiben nem fagyok meg télen. Egyébként kb. 4 éve vettem a mostani télikabátomat kínaiban 10 ezer forintért (november elején), az jó vastag és meleg volt, sosem fáztam benne, de mostmár kicsit mintha szűk lenne rám, úgyhogy úgy döntöttem mostmár veszek egy újat.
2018. okt. 3. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!