Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Szerintetek nagyon...

Csajok! Szerintetek nagyon gáz egy pasinál ha ruhák terén gyűjtőszenvedélye van? Nagyon szeretem az elegáns ingeket, szinte mindig ingben vagyok. Csak már 60-dikat vettem tegnap. Túlzásnak tartjátok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
igrn túlzás amit csinálsz. úgysem hordod mindet.
2018. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Igen
2018. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit talán az. De szerintem senki nem hordja rendszeresen a ruhái 100%-át.

Ha normálisan tudod tárolni akkor nem probléma, esetleg kiválogathatsz párat ami kopottab vagy kevésbé szeretsz.

2018. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

60, az semmi.

Nekem 4 éves korom óta kb 100 is volt.

2018. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha te így vagy boldog és szereted váltogatni, akkor nem gáz. ha már a szenvedélyed átveszi az irányítást feletted és pl. olyanokat is veszel, amit sosem hordasz, csak azért adsz ki érte pénzt, hogy legyen, akkor már az probléma lehet.

de ezt még nem tartom túlzásnak. ha kéthetente veszel 5-5 ezer FT-ért, az még nem megterhelő anyagilag, de évente már 26 új inget jelent

2018. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!