Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem találtam molett...

Csak én nem találtam molett szabású ruhákat ott?

Figyelt kérdés

H&M, C&A.


Állítólag itt lehet moletteb embereknek is ruhákat találni, de én sehol sem találtam azokban az üzletekben.


Debrecen, Fórum.


2018. okt. 7. 21:12
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Hát én néha beszoktam nézni, amikor nővéremnek kell valami. Olyankor már sosincs xs-es ruha pl. Mindig csak L, XL-eseket látok mindenből.
2018. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát a H&M méretezés megáll a 44-nél... nem tudom mekkora méretet kerestél, de szerintem az felejtős.


C&A-ben a normál méretek is legalább 46-ig mennek, és van még egy külön részleg annál nagyobb ruhákkal, nem tudom pontosan mekkora a legnagyobb méret, de 50 fölött az biztos. Az egyberuhák szabása nekem nem szokott bejönni, de a többi ruha rendben van, méret is van mindig. A debreceni üzletet mondjuk nem ismerem.


Hányast kerestél, ffi vagy női ruhát?

2018. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik üzletüknek van plus size részlege. Pl nálunk sincs. Viszont online tudsz rendelni a H&M-től nagyobb méretű ruhákat.
2018. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

54-56 méretet kerestem.

Lány.

2018. okt. 8. 07:31
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak 54-56-os de akár nagyobb méretű ruhák is.

2018. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rendelni nem tudok most egy ideig (kb. 4 hónap) és nekem most lenne ezekre szükségem.
2018. okt. 8. 15:50
 7/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Turkáló? Sok jó dolog van ott.
2018. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Debreceni vagyok. Divatos anyukám itteni H&M-ből öltözködik. Van, hogy nagyobb méretet vesz, mert csak 54-est talált. Az itteni H&M az egyik legjobb szerintem (csak a pesti Váci utcait találtam, ami jobb a miénknél).

C&A-ban fiatalban is szoktak XXL-esek lenni és rengeteg 50 fölötti tuha van.

2018. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Meg tudnád mondani, hogy merre keressem azokat a ruhákat a H&m Ben és a C&A ban?

Mármint melyik szintjükön, a bejárat, vagy a mozgólépcső felé?

2018. okt. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!