Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarorszagon divat a melegít...

Magyarorszagon divat a melegítőnadrág?

Figyelt kérdés
Fiatalok (14-23) között otthon divat már a melegítőgatya utcára? pl air maxekkel vagy sneakerekkel vagy még mindig le van maradva?
2018. okt. 8. 02:20
1 2
 11/13 Alain Delon ***** válasza:
Linkeljetek már valamit erről. Érdekel, hogy mi okozhat valakinek ekkora problémát.
2018. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már?! Le van maradva?! Én csak ezt a két részletet nem tudom értelmezni...:D Szerintem amúgy utcára felvéve igénytelen, slampos benyomást kelt inkább, még akkor is, ha tényleg van olyan cipő (például pont az Air Max), amivel tényleg nem néz ki rosszul. Akkor is ezt gondolom, ha nem értek egyet azzal, hogy a melegítőt edzőterembe(n) "kell" hordani, a Jordan cipőket kosarazáshoz "kell" felvenni...stb. Persze majd alapvetően közre játszhat az esetleges későbbi elterjedésében az is, hogy a "követendő" minták mennyire nyomatják ebben a stílusban.
2018. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A cigányok miatt le lett húzva a melegítő, de ha bizonyos szubkultúrát követ valaki akkor elfogadott, én így tettem szert ismeretségre pusztán fél óra alatt, mert látta hogy milyen az ízlésem, megszólított, mutatott egy két zenét, utána én is megleptem :D
2018. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!