Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a felsőről? És mivel vennétek fel így ősszel és télen a farmeron kívül?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 9. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem szeretem az ennyire tapadós pulcsikat, pedig vèkony vagyok. Általában ezeknek az ujja is mindig túl hosszú. Egyèbként teljesen normális, ha neked tetszik, és jó hosszú karjaid vannak, akkor vedd meg! 😊 Én csak nadrággal tudom elképzelni, szoknyához szerintem nem illene.
2018. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az ilyen felsőket. talán 12 évesen volt utoljára ilyenem (25 éve), akkoriban nagy divat volt.

Ha nem farmer, akkor is szövetnadrág, de mindenképpen nadrág menne hozzá.

2018. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fekete ceruzaszoknyával.
2018. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem venném fel, nem a stílusom
2018. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem az én világom.

Esetleg valamilyen neutrális egyszínű szoknyával tudom elképzelni.

2018. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem jol nez ki, bar en nem vennem fel ;)

baratnak kizarolag akkor tudnam ajanlani jo szivvel, ha nagyon vekony az illeto

ici-pici tulsuly es toltott hurkanak fog kinezni benne az illeto

2018. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Fekete műbőr szoknya vagy skater skirt plusz fekete harisnya, esetleg térdig érő fekete zokni szintén fekete bokacsizmával vagy fekete tornacipővel. Fekete bőrdzseki vagy fekete farmerkabát. Mivel elég feltűnő darab, szerintem minél egyszerűbb darabokat vegyél fel hozzá :)
2018. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem tetszik, én is néztem az üzletben.


Valamilyen natúr, bézs magas derekú szoknyával vagy farmer szoknyával is passzol szerintem. De farmernadrághoz biztosan illik.

2018. okt. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En hasonlot veszek de bershkaban es pullban, a new yorkeres “minosegtol” hanyni tudok. Masik 2 uzletben is kapsz ilyet 4000-ert.

Egyebkent ezt a visszatero retro inspiralta, szoval en mom jeanssel, farmerszoknyaval, A vonalu szoknyaval fogom hordani. Es melle vans platform vagy fila disruptor. Kabatnak belelt farmerdzseki

2018. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A-vonalú, középen gombos, fekete szoknyával venném fel, vagy fekete ceruzaszoknyával.
2018. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!