Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak olyan lányok akik a...

Vannak olyan lányok akik a fájdalom ellenére szeretnek magassarkúban lenni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

nincsenek. fúj. én pl. kifejezetten nem tudok benne menni, és amikor felveszem körülbelül úgy mozgok benne mint aki most jött a Pető intézetből.

nem lesz csinos ha egy lány annak ellenére hogy fáj neki felveszi mert rosszul fog mozogni benne, tapasztalat.

egy nő vagy tud közeledni a magassarkú cipőben mindenféle fájdalom nélkül, és az jól is néz ki, vagy szánalmassá válik az egész.

de ha tőlem mindezek ellenére is elvárnád, akkor a hegyesorrú bakancsommal rúgnálak tökön, remélem világos voltam :D


22/L

2018. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
közlekedni, na.*
2018. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretem a magassarkúkat, már régen nem fáj a viselésük. Emlékszem, az első magassarkúmat (én hülye) rögtön első alkalommal egész nap hordtam, utána majd meghaltam, úgy fájt a talpam eleje. Nyilván szokni kell, de aztán már egyáltalán nem fáj :) Az más kérdés, hogy az új cipők néha feltörik az ember lábát, de azt meg meg lehet előzni.
2018. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az ember, aki a fájdalmat szereti, kivéve, ha ez a perverzitása.


Vannak olyan magassarkúak, melyek nem fájdalmasak, de akkor is tönkreteszik a lábat, mert nem egész napos mászkálásra valók. Ellenben vannak gyönyörű, nem magas sarkú, alkalmi cipők nőknek is.

2018. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem értek hozzá és nem kötekedésből kérdezem, de ha fáj, akkor miért kéne hordani?:) 37/F
2018. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden magassarkú kényelmetlen, hála az égnek...
2018. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

5

Nem kell, ez a lényeg.


Ezek a lábbelik nem napi futkosásra vannak, aki beszélt már ortopédussal, az nem is teszi.

Arra való, hogy az ember ne mászkáljon bennük sokat: Operába, színházba, vacsorázni. De ott sem kötelező, gyönyörű cipők vannak laposban, apró sarkúban.


Aki meg csak a cipőm miatt óhajt kívánatosnak látni, az ne lásson semmilyennek, nem neki öltözködöm, nem random idegeneknek.

2018. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne, vagy miért lenne kötelező, hogy fájjon a lába?

Tuti ez is valami undormány, fetisiszta jellegű kérdés, mint amiből már van hatszázezer az oldalon, és rendkívül irritáló!

Már rengeteg kényelmes fazonú magassarkú létezik, a Tűsarkú pedig csak bizonyos, madárcsontú lányokon mutatnak jól.

Aki pedig nem tud benne normálisan járni, vagy nem képes megfelelő méretet választani, és azért fáj neki, félelmetesen idióta, ha visel ilyet.

2018. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!