Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe érdemes menni a felvételi...

Mibe érdemes menni a felvételi előkészítőre? (Rajz)

Figyelt kérdés
Haj? Smink? Köröm kell? 😶

2018. okt. 12. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Egyik sem követelmény.

Alapvetően ha nem hiányos és szennyezett, rendezetlen az öltözeted (a szakadtat szándékosan nem írtam), előtte megmosakodtál, akkor senki sem fog azzal foglalkozni hogy mi a fenéért nincs műkörmöd vagy a bőrödön egy tonna sz@r felkenve.

És nem befolyásolja a rajzbéli képességeket sem.

2018. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A körmöt hanyagold mert csak tönkremegy. Kényelmes, majdnem játszós ruha az ideális.
2018. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Hova szeretnél felvételizni?


Egyáltalán nem kell pucba vágni magadat. Nekünk pl bent az egyetemen külön játszós ruhánk van ami nem baj ha piszkos lesz.

És arra készülj fel, hogy csupa retek lesz a kezed. Nekem pl nagyon ótvarul néz ki de ez ezzel jár. Nem nagyon érdekel már ha beleívódik a festék, vagy csupa szén lesz a körmöm.

De ha ilyen smink meg köröm dolgon gondolkozol akkor lehet nem neked való ez. És ezt most nem bántásból meg rosszindulatból mondom.

2018. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy művészetibe sok a különc általában. Ha jó a közösség, mindegy hogy mész. Én is művészetis vagyok, de rühelljük a tömeg prostilányokat. Szóval ahogy neked jó úgy menj. Apropó, műköröm lehet hátrány agyagozásnál pl vagy gipsz, vagy fém munkáknál.(mi csinálunk ilyet)

De ha csak sima szakkör nemtudom, te döntésed. De én a helyedbe nem vinném túlzásba. Ott úgy is a térlátásod a lényeg, meg a kompozíciót hogyan tudod a lapra helyezni. Jobban számít hogy tudsz e rajzolni mint hogy hogy nézel ki. Személyes vélemény. Ha érdekel én média es animácio szakon vagyok.

De ez mind egy tanács. Te dontesed.

2019. jan. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Prostituáltakkal nincs baj, mehetnek művészetibe is, csak koszos lesz a körmük.

Haj copfba, smink ahogy szereted (nekem a no smink, vörös rúzs az alap, így csinálok szinte mindent, ami nem a 4 fal között otthon zajlik, anno suliba is így jártam)

És ahogy előttem írták, sokan hordanak játszós ruhát ilyen órákra, ne izgulj, sok sikert!

2019. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!