Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bokacsizma csinos így...

Milyen bokacsizma csinos így ősszel az egyberuhákhoz?

Figyelt kérdés
Körbenéztem a mindenhol megtalálható tipikus cipőboltokban, de ezeket a bokacsizmákat általában nadrághoz gyártják vagy nem tudom mihez így kinézetre és valami nőiesebb darabot szeretnék, ami egy hétköznapi de mégis csinos.
2018. okt. 12. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Például egy ilyen csinos a ruhákhoz szerintem: [link]

régebben én kínaiban vettem egy tűsarkú bokacsizmát pont az egyberuháimhoz. A talpa amúgy jó volt, de a sarka miatt csak addig tudtam felvenni, amíg nem volt csúszósabb az út, ez viszont jól funkcionálhat rosszabb időjárási körülmények között is.

Ha nem szeretnél magassarkút, akkor én ezt tudom elképzelni egy ruhához: [link]

az anyaga és az orra miatt kevésbé bumszli nekem, mint a többi, amit ebben a kategóriában találtam a ccc oldalán. Bocsi, hogy most innen linkeltem csak, ez jutott hirtelen eszembe.:)

2018. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! az első csinos nagyon. Közben találtam hasonlót [link]
2018. okt. 13. 12:16
 3/3 A kérdező kommentje:
na ebből a csizmából van szürke és fekete színű is már csak azt kellene eldönteni, hogy melyik színű legyen
2018. okt. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!