Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek, asszonyok!...

Lányok, hölgyek, asszonyok! Ma, október 13. -án van a Melltartó Nélküli Világnap?! Ti hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés

Most hogy ezt megtudtátok, remélem leveszitek az "abroncsot" és elteszitek a táskátokba, és felszabadítjátok az ékességeiteket!

Köszönjük!



2018. okt. 13. 08:54
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
23%
Éljen!!!!! Akkor szabadjára eresztik az ikreket?
2018. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

Én alapból nem hordok. Utálom magamon, borzasztóan kényelmetlen. Max ilyen csipkés kis felsőket, vagy még sport melltartót veszek fel, mert azt még elviselem... Szóval nekem csak egy átlagos nap lesz :D


21/ L

2018. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

A melltartó a nőknek nem nyűg hanem egy áldás.

A kicsi nagy lesz, a lógós feszes, az asszimetrikus egyforma, a formátlan kerek.


Mért akarod hogy a szörnyű valósággal szembesülj? Sokkal jobb az illúzió.

2018. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem hinném, hogy bármelyik férfi arra vágyik, hogy a szomorú valósággal szembesüljön

Kiábrándító dolgokat látnátok, uraim, ha minden nő ledobná a kebelemelentyűt.

2018. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
54%
Én soha nem hordok melltartót.
2018. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

Ennyire kiábrándító a természetesség? Szerintem már a legtöbb pasi látott női mellett, nem hinném, hogy annyira taszítaná őket a dolog :")

A kedvencem az amikor azt a minimális szőlőszem mellét valaki egy phus up-os melltartó segítségével a tokájáig nyomja, és elhiszi, hogy az úgy jó... Lehet én vagyok maradi, de a természetes mellen Szeritnem semmi kivetnivaló nincs. ( főleg egy fiatalnak) /második voltam /

2018. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Melltartó nélkül kényelmetlen lenne és fura.Hozzátartozik a női léthez.Jó nem mondom jó érzés amikor este otthon ledobom,de napközben kell az.
2018. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem a felsőt kell levenni, mert nem a Meztelen Mellek Napja van, hanem "csak" a melltartót! Ne legyetek kishitűek!
2018. okt. 13. 09:28
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs kedvem akkor nem veszek fel mind 1 milyen nap van de ha olyanhelyre megyek ahova kell akkor mindenképp felveszem
2018. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
59%

Nem a terdig érő mellek istenítese a cél a mai napon.


Hanem a mellrák elleni kűzdelem jelképe !

2018. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!