Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek, asszonyok!...

Lányok, hölgyek, asszonyok! Ma, október 13. -án van a Melltartó Nélküli Világnap?! Ti hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés

Most hogy ezt megtudtátok, remélem leveszitek az "abroncsot" és elteszitek a táskátokba, és felszabadítjátok az ékességeiteket!

Köszönjük!



2018. okt. 13. 08:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Hölgyeim, köszönöm a megtisztelő, őszinte válaszaikat!

Egy év múlva ugyanitt!

2018. okt. 13. 23:03
 22/24 anonim válasza:
55%

tegnap 18:50


Na még én vagyok így vele.

Csak itthon nem hordok melltartót, viszont ha vendég van, esetleg mennem kell valahova, valaki elé, természetesen felveszem.

70C mérettel vagyok megáldva, és én sem díjaznám, ha kiéhezett figurák csorgatnák utánam a nyálukat csak mert valami "érdekességet" akarnak látni.

Nem adom meg nekik azt az örömöt!

A "melltartó nélküli világnap" számomra ugyanolyan, mint a megszokott szürke hétköznapok, nem változtat semmin.


17/L

2018. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%
Többnyire én is melltartó nélkül vagyok. 36N
2018. okt. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

22: "70C mérettel vagyok megáldva, és én sem díjaznám, ha kiéhezett figurák csorgatnák utánam a nyálukat csak mert valami "érdekességet" akarnak látni."

Azért ez nem "akkora" érdekesség, ami a nyáladzást beindítja - csak szólok:)

2018. okt. 15. 08:21
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!