Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek, asszonyok!...

Lányok, hölgyek, asszonyok! Ma, október 13. -án van a Melltartó Nélküli Világnap?! Ti hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés

Most hogy ezt megtudtátok, remélem leveszitek az "abroncsot" és elteszitek a táskátokba, és felszabadítjátok az ékességeiteket!

Köszönjük!



2018. okt. 13. 08:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kényelmetlen és amúgy sem hordok olyat, ami nagyon szoriraná.
2018. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem érdekel, sose megyek ki a házból melltartó nélkül
2018. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Otthon mindig melltartó nélkül vagyok.
2018. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Hát nekem a legtöbb szombat (meg vasárnap is) meltartó nélküli nap, főleg ha otthon vagyok.
2018. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
Francba. Én meg ma vettem ki szabadságot, pedig a 4-6 os vilin biztos láttam volna valami szívmelengetőt.
2018. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%

Végre!!! :D Utálom a melltartót. Visszamennék az időben és kicsinálnám azt, aki kitalálta. Ráadásul nekem nem nagy, nem lóg, nem kell tartani. Csak azért hordom, mert elvárás, és lenézik azt, aki nem hordja, főleg munkahelyen.

De otthon sose szoktam. Meg szabadidőben sem, inkább csak egy toppot. Ma sem fogok! :D

2018. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Mivel itthon vagyok, nincs rajtam, de fel fogom venni, mert nem akarok anélkül kimenni a pizzafutár elé.


Amúgy meg mindenhová hordok melltartót, mert nagyok és láthatóan aszimmetrikusak. Így is szoktak bámulni, melltartó nélkül még rosszabb lenne a helyzet.

2018. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%

Szóval ha leveszem ma a melltartóm, akkor nem lesz mellrákom?

Édes istenem...

2018. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%

Ugye vágod, hogy a nők javának nem olyan melle van mint a te fixideálod. Megnézném milyen lenne a lelkesedés, ha a 70 éves mamikák is cicifix nélkül flangálnának.

Arról nem is beszélve, hogy rengeteg helyen nincs munkanap, utcán-üzletekben mászkáló nőkön mind kabát van, otthon meg a többségünk amúgy is csöcsbak nélkül flangál, de azt csak a párunk és ivadékaink látják.

2018. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudtam, hogy van ilyen, de nem is érdekel. Sosem megyek sehova melltartó nélkül, egyrészt nagyon kínosan és kényelmetlenül érezném magamat, másrészt nem vágyom arra, hogy perverz pasik nézegessék a meredező bimbóimat.
2018. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!