Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj, ha valaki kis...

Miért baj, ha valaki kis mellekre is hord melltartót?

Figyelt kérdés
Nekem csomóan mondják, hogy "jajj minek hordasz melltartót", "arra meg minek", "nincs is mit tartania", "felesleges", "úgyis kényelmetlen", "neked nem kell" stb., stb., csak azért mert kicsik a melleim. Valóban nem nagyok (A-B), de soha nem lennék hajlandó melltartó nélkül emberek közé menni. Egyrészt, szerintem ritka ízléstelenül és közönségesen néz ki, mikor valaki melltartó nélkül mászkál az utcán és esetleg átütnek a mellbimbói vagy billegnek jobbra-balra a mellei... Másrészt pedig ez azért nem a teljesen lapos mellméret és attól, hogy kicsi még nem néz ki úgy, mint egy tökéletes feszes, gömbölyű szilikoncici és bizony ennek is jót tesz a melltartó, mert megtartja, helyén tartja és formálja. Én nem egyáltalán nem érzem kényelmetlennek sem. Úgyhogy én hordok melltartót, viszont ezért elmondanak minden idiótának...
2018. okt. 14. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es, csak ez sajnos ruhában nem látszik, mert teljesen arányos (pici) a testalkatomhoz képest. Ezért is szólnak be, hogy minek a melltartó, mitől fájna a hátam, miért olyan nehéz beszerezni, stb. Együtt tudok érezni a kérdezővel, hiába lettem lepontozva...
2018. okt. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy igényes nő hord melltartót, akármekkora a melle. Ez manapság hozzátartozik a közízléshez, ennyi. Ne törődj semmilyen beszólással. Én nem tehetem meg hogy ne hordjak, de szeretem is hordani. És aki azt mondja hogy neki kényelmetlen, az nem kereste meg a neki való méretet. Nekem is sikerült, pedig nagyobb méretekben sokkal kisebb a választék.
2018. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!