Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Wish ruhák minősége?

Wish ruhák minősége?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan oldal mint az ebay és az aliexpress?

Sok hirdetést kidob a facebook és tetszenek a ruháik, de nem ismerem az oldalt, félek hogy vacak kínait kapok.

Még régebben rendeltem ebayről ruhákat, hát hadd ne mondjam a végeredményt. Mostanában alirol rendelek de ruhát még onnan sem mertem ráadásul olyanokat még nem is találtam mint wishen. Megéri vagy felejtős?


2018. okt. 17. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

EBay, Ali, Wish... sajnos mindenhol ugyanazokat a büdös kínai, minősíthetetlen göncöket árulják.

El ne hidd, hogy a valóságban is olyan lesz, mint amit a képen látsz!

Talán a dekoráció az egyetlen részleg, ahol nincs annyi panasz rájuk, mert azokon nagyon nincs mit elrontani, de ruhát, kozmetikumot soha nem rendelnék tőlük, mert kit tudja, miből, milyen körülmények között, és hol készül.

2018. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kozmetikumot én sem soha.

Akkor maradok a turiknál

2018. okt. 17. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen oldalakon nézd meg az eladók értékelését illetve a feedback-eket, van, ahol fényképet is töltenek fel a vásárlók arról, hogy mit is kaptak valójában. Szerintem az egyetlen baj az az, hogy sok idő a kiszállítás, de ha jó értékelésű eladót találsz akkor szerintem megér egy próbát.:)
2018. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi cuccokat tudnak néha küldeni de ki lehet jókat fogni bár én az aliexpresst jobban szeretem mert ugyanaz van fent csak népszerűbb cuccokhoz a vásárlók is szoktak képeket megosztani amiből már egész jól lehet tudni mit kapsz, nekem is van teljesen jó ruhám onnan bár pl egy pulcsinál olyan 10 dollár alatt ne várj sokat de fölötte már lehet egész jókat kapni még mindig bolti ár alatt.
2018. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Wish sajnos nagyon gagyi.

Aliexpresszen érdemes megnézni, mennyi visszajelzés és hány csillag van a ruháknál, ott lehet jót kifogni. Az anyag sajnos többnyire nagyon műszálas, de volt már onnan sokat hordott pamut ruhám. Meg van egy nagyon egyszerű szabású, és kellemes anyagú 3-4 dollárért vett darabom is. Néha bepróbálok egyet-egyet, ami tetszik, és jók a visszajelzések.

Ebayről inkább secondhand cuccokat szoktam venni privát eladóktól.


Egy időben rá voltam állva a nagyon színes cicanadrágokra, sokat rendeltem, a minőségük nem volt rossz, de többínire kicsik voltak. De azokat meg el tudtam adni ugyanannyiért, amennyiért vettem.

2018. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!