Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az egyik lánynak olyan cipője...

Az egyik lánynak olyan cipője van, amit én már 1 éve szeretnék. Vajon megvegyem?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy fehér Puma cipőt, de az egyik csajnak az osztályból már tavasz óta olyan van. Lemondtam róla, de most találtam egy olyan fajtát, ami csak egy nagyon picit különbözik, de messziről akkor is egy és ugyanaznak látszik a kettő. Persze nem csak mi ketten vagyunk a suliba, többen is hordanak Pumát, de nem akarom, hogy ez a csaj kibeszéljen, hogy utánozom(senki se beszél vele a suliból, csak 1 oszt.társam és a fiúk).Ti mit tennétek ilyen helyzetben, mikor nagyon megtetszik egy cipő? 18/L
2018. okt. 21. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik vedd meg nyugodtan
2018. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kit érdekel hogy neki is olyan van? Ha valami tetszik vedd meg. Az már csak az ő szegénységi bizonyítványa ha ezzel foglalkozik.
2018. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen... szard már le, hogy másnak is van ugyanolyan. Ezek nem egyedi tervezői darabok hanem konfekció cuccok. Tele vannak velük az üzletek. Nyilván viselni fogja más is.
2018. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a ruhák túlnyomó többsége tömegtermék, a kérdés értelmetlen. Úgyis lesz mindig, akinek ugyanolyan ruhája lesz, mint neked. Múltkor lepacsiztam egy vadidegen sráccal a buszon, mert mindketten kockás gatyában meg egyforma pólóban voltunk. Én lány vagyok. :D Ha meg a csajnak annyi esze van, hogy ebből arra következtet, hogy te őt majmolod, akkor egészségére váljék, az értelmesebbje úgyis őt fogja hülyének nézni.
2018. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!