Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan milyen módszerrel...

Ti hogyan milyen módszerrel találtátok meg az öltözködési stílusotokat?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem arra értem hogy milyen a márka vagy milyen drágák a ruhák hanem amit felvesztek ha mentek valahova és jól érzitek magatokat. Hogyan találtátok meg esetleg az évszakoknak megfelelő öltözéketeket?

Sajnos az elmúlt években nem nagyon foglalkoztam magammal, és most az utóbbi időszakban kezdtem el odafigyelni a külsőmre de konkrétan még nem alakult ki bennem hogy milyen stílus is állna nekem jól. Gondolom sok ruhaboltot végig kell járnom igaz? 21/F



2018. okt. 21. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Úgy, hogy a ruhát nem szoktam megenni! Tehát, a test kültakarójára húzom rá. Egyszerűen rájöttem, hogy odavaló!! Kizárólag külsőleg használatos... Ilyen egyszerű!!! 😃
2018. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagyok, de remélem segít majd😊

Neten, oldalakon, instán nézelődtem, inspirálódtam, később a boltokban szétnéztem vannak-e hasonló darabok azon az adott helyen, ha volt és tetszett felpróbáltam, majd eldöntöttem mennyire tetszik magamon, érzem jól magam benne és nagyvonalakban leírva ennyi a történet

Az instagrammot azért írtam a blogok mellett, mivel vannak olyan oldalak is amik hírességek által viselt ruhákat posztolnak és ha megfizethető plusz tetszik akkor jön a bevásárlókosárba

Később ha már tisztában vagy milyen darabok állnak jól, akkor neten is nézelődhetsz, nem szükséges folyton boltokba járkálni (plusz neten nagyobb a választék)

2018. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is hasonlóan csinálom mint az előző. Az interneten inspirálódok, ajánlom a men fashion címszavakat, instán, youtube on, google ben rá keresve, képeket videókat nézegetek és miután jó pár ilyet végig néztem kialakul bennem egy kép, hogy mi is tetszik nekem, 10-20 képet le is mentek a telefonomra aztán felkerekedek egy plázába és ott nézelődök próbálgatok hasonló ruhákat amik tetszettek nekem, és próbálom a saját ízlésem is belevinni a dologba és így alakítottam ki a saját stílusom, hogy a saját ízlésemet bele vegyítettem az aktuális trendekbe amik tetszettek és szép lassan megalakult a saját stílusom. Én pl imádom az elegánsat némi lazábbal keverni pl egy sötét farmer, fehér póló, blézer, egy lazább de elegáns cipő, ez a smart casual lényegében.
2018. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a "Stíler"-t facebookon. Egy férfi és egy nő szerkeszti. A srácot Puszta Olivérnek hívják,van fent egy rakás youtube videója is, sok jó ötletet adott már.
2018. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a stílert én is különösen ajánlom. Az indexen van blogjuk is és a youtube csatorna is rohadt jó. Mivel nem kifejezetten egy stílust akarnak erőltetni az emberre hanem az elegánstól a laza utcai viseletig mindennel foglalkoznak, és ráadásul Oliver alapból is öltözködési tanácsadó, szóval pl híresebb embereknek is szokott gardróbot összeállítani, persze pénzért.
2018. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

rákényszerültem, amikor pár éve betört ez az insta meg tumblr divat ide. elkezdtem rosszul lenni a sima boltok kínálatától, ehelyett turizni kezdtem. szépen lassan kialakult, hogy nem csak azt lehet viselni, amit a többiek, nem csak úgy lehet öltözni, ahogy a többiek, szóval rájöttem mit akarok hordani és mit nem. onnantól már amúgy nem is foglalkoztatott, hogy kin mi van, mások mit hordanak.

évszakokkal mindenhogy könnyű volt, kivéve a nyár. alapból se tűröm a meleget, de feketén kívül mást nem hordok, szóval nagyon nehéz felöltöznöm akkor. télen egyszerű fekete kabát, bakancs.

a lényeg az volt, hogy teljesen kiábrándultam ebből a boltos járkálásból. mostmár csak nagyon indokolt esetben keresek valami fast fashion üzletet (de farmert még ott se találtam magamra szinte) :D

2018. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat! Sokat segítettetek! ment mindenkinek a zöld!! :)
2018. okt. 23. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!