Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a farmerdzseki színe nem...

Ha a farmerdzseki színe nem ugyan az mint a farmernadrágé, világosabb vagy sötétebb legyen?

Figyelt kérdés
Lehet furán fogalmazom meg de hogyan passzolna jobban: világosabb dzseki+sötét farmer vagy fordítva? Vagy ez a póló színétől is függ?

2018. okt. 21. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Farmert inkább ne vegyél fel kék farmerral. A nadrág legyen inkább fekete vagy valami más szín. Egyébként elég 90-es évek, vagy rossz stílusérzékű 45 éves anyuja feelingje van.
2018. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se 45 éves se anyuka és kérlek ha nem értesz hozzá akkor ne válaszolj :D
2018. okt. 21. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:

amúgy ez nehéz kérdés, mert nekem is van egy farmer mellényem és egy farmerkabátom, de szinte alig hordom, csak inkább azonos színű nadrággal.

sztem világosabb farmerkabáthoz világosabb gatyák, sötétebb farmerkabáthoz sötétebb gatyák illenek. de olyan sok árnyalattal ne térjen el. pl. fekete gatyához sötétkék farmer már gáz, világosabb még gázabb.

17f

2018. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerény véleményem szerint a sötétebb farmer és a világosabb dzseki még elmegy és nagyon is jól tud kinézni( persze ez anyagtól, színtől is függ) de fordítva ezt már nem igazán venném fel.

Természetesen az ugyan olyan színű farmer szett minden mennyiségben tökéletes! :)

18/L

2018. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Világos farmerdzsekit hordok színes (de nem kirívó) gatyával vagy (nyilván a megfelelő stílusú) ruhával, de semmiképp nem farmerral.

28N (egyébként anyuka, és nem érzem magam rossz stílusérzékűnek :D )

2018. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!