Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A combfixem miért csúszik le?

WinR kérdése:

A combfixem miért csúszik le?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok rájönni, miért csúszik le mindig. pedig nem gagyikat vettem, többféle van otthon, keskeny csipkés, széles csipkés, mind szilikonos belül, de "legurul" mindegyik, nem marad a helyén. Tud valaki valamilyen ötletet? Nem vagyok nagy darab, nem vastag a combom.

2018. okt. 26. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem jó a méret.


Mérd le a combod vastagságát és eszerint válassz. Nem tapad rád eléggé mert annak teljesen rá kell feszülnie akkor tapad oda. Egyébként annyi praktikát tudok javasolni hogy enyhén cukros vízzel nedvesítsd be ott a combodat ahová tapadnia kell, ha ott ragadni fog a bőröd a combfix is jobban oda fog majd tapadni. De ha van otthon papírragasztód azzal is megpróbálhatod, mi anno csináltunk bokafixxel ilyen praktikákat, meg amikor tornáztam a dresszem is mindig felcsúszott és a fenekemnél úgy oldottuk meg hogy papírragasztóval bekentük finomat és a dressz gumis része olyan jól odatapadt hogy nem csúszott semerre, nem vágott be egyes gyakorlatoknál sem, így nem volt számomra kényelmetlen az egész. De ha combfixet megfelelő méretbe vásárolsz nem szabadna lecsúsznia, tehát méretbeli hibák vannak, és lehet hogy a méreted simán jó, de nyilván a combod valószínű vékonyabb a kelleténél.

2018. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Vagy túl kicsi és lepöndörödik, vagy túl nagy és tart, vagy nem jó a szilikon rajta, vagy a lábadon van valami, amitől nem tapad, pl. testápoló.

Én combfixből mindig csak Calzedoniásat vettem, azokkal nem volt semmi gond. Csak egy idő után, amikor már sokat használtam, akkor lehetett észrevenni, hogy már nem fog annyira a szilikon.

2018. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* vagy túl nagy és NEM tart,

elírtam :)

2018. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is szinte csak Calzedoniát használok, hétvégén is egy vadi újat vettem fel. AZ a baj, hogy a méretek úgy vannak, hogy S, M, stb., comb körméret nincs megadva. De lehet, hogy az eladók tudják majd.
2018. okt. 26. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos tudnak segíteni az eladók. Én sem mindig tudom a méretem, mert nem minden ugyanúgy van méretezve. De csak rám néznek és kapásból tudják, hogy milyen kell.
2018. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Értelmetlen haszontalan viselet,nem is értem mi jó van benne.

Inkább harinacit viselj abban a segged sem fázik.

2018. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

"a méretek úgy vannak, hogy S, M, stb., comb körméret nincs megadva"

És még egyszer sem próbáltad meg, hogy mindkettőből veszel egyet és kiderüljön? Nosza.

2018. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!