Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet (normálisan kinéző)...

Hol lehet (normálisan kinéző) 42-es,43-as női cipőket venni vidéken? (Vagy honnan lehet rendelni/milyen netcímről/)

Figyelt kérdés
Nem igaz,hogy nem gondolnak a nagyobb lábú csajokra a gyártók!Mi is lélegzünk,bulizunk,és szükségünk lenne jó minőségű,csinos,kényelmes cipőkre.Én most pl.egy jó minőségű tánccipőt kerestem,de nem találtam sehol,vagy csak 40-41-es méretig.
2008. nov. 5. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez van velem is... 15 éves lány vagyok aki azért vigyázz arra h jól nézzen ki és 44-es cipők kellenek rám... még az a szerencsém, hogy szeretem a tornacipőket... stoval ez a kérdés engem is izgatna...
2008. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%
És akkor a pasikról még nem is beszéltünk, akiknek úgy alapból nagyobb a lába... :D
2008. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát,bocsi,de ezekkel nem sokat segítettetek!

Amúgy utánajártam a témának,és a nagyobb cipőáruházakban lehet kapni maximum 42-es méretig cipellőket,de ha igazán jót akarsz azt sajna csináltatni kell.Mindenesetre nekünk legalább sosem lesz cipővásárlási mániánk,mert mire egy szép pár cipőt beszerzünk megutáljuk a cipőgyártókat,hogy szerintük csak 40-41-ig létezik női lábméret....:)

2008. dec. 16. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a Deichmann-ban szoktam cipőt venni, nekem is 42-es lábam van. Nem mondom, hogy minden cipőjükből van 42-es, de azért lehet válogatni.
2009. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én a Humanicban is láttam 42es, 43as nagyon jól kinéző cipőket:)érdemes benézni oda, szerintem:)
2009. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is a deichmannba szoktam venni a cipőimet 42 es méretig vannak és nagyon szépek is vannak
2009. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Eszembejutott valami a kérdésedről :) Nekem 39-es a lábam, és hozattam egy nagyon szép magassarkú szandált. Ezzel csak az a baj, hogy 41 és feles :S azt mondta az illető, hogy elfogyott a 39-es és azt hitte jó lesz ez is xD ha kell neked ez a szandál odaadom szivesen ingyen. Úgy sajnálom, hogy áll csak a cipősszekrényben :( Írj az e-mailemre és küldök képet, ha érdekel, vagy bárkit aki olvassa.
2009. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de sajnos az a méret reménytelen.Azért nagyon aranyos vagy!Biztos akad rá jelentkező.:)
2009. aug. 9. 09:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor majd letámadom a Deichmann-t!:D:D:DMeg megnézem a Humanicban is (bár az egy picit drágább kategória,nem?).
2009. aug. 9. 09:51
 10/11 anonim válasza:
a hummanicban nincs is 43-as cipő csak 42-esig van.
2013. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!