Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy undorodom a tűsarkú cipőktől?

Figyelt kérdés

Már az ilyen 8-10 centisek látványától is mindig nagyon rossz érzés jön rám. A lábfejnek azt a természetellenes pozícióját még nézni is rossz, mindig sajnálom a nőket, akik belekényszerítik a lábukat, hogy "csinosak" legyenek. Sajnos most rendezvényeken dolgozom, így nem tudom elkerülni, hogy sokat lássak belőlük, pedig általában próbálom direkt nem a lábakat nézni. De mit tudnék tenni, hogy ne legyek rosszul tőlük?


Tudom, hogy fura kérdés, de azért köszönöm, ha segít valaki.


2018. nov. 4. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Az ok az elég egyszerű, ez egy borzalmas, egészségtelen, kényelmetlen dolog. Bár te egy kicsit érzékeny vagy rá, én csak tudom, hogy én semmiképpen nem hordanék ilyesmit (nő vagyok és bakancsban járok, hisz megtehetem. egyes szitukban kell a szép cipő, de annak sincs különösebb sarka, nem tudnék menni benne úgy), de egy sima tűsarkút látva a szemem se rebben, hisz elég gyakori dolog ez. Ritkán hordva nem is teszi tönkre az embert, csak ha túlzásba viszik, de a divat történetéből tudjuk, hogy az emberek bámulatosan egészségtelen dolgokra is képesek a csinosságért, divatosságért, különlegességért.


Nem tudom, mit tudnál tenni azon túl, hogy megpróbálod meggyőzni magad, hogy ez van és senki nem kényszerít másokat tűsarokba (remélem) s vársz, hogy megszokd a dolgot...

2018. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagy 100%-ban nő! Ennyi.

Egy nőnek egy magassarkú alap kiegészítő a ruhatárban.

2018. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Biztos vagyok benne, hogy szoktál olyan nőket látni, akik tűsarkúban vannak, és vidámak, mosolygósak, láthatóan nem szenvednek. Hát gondolj erre, és te se szenvedj helyettük. :)
2018. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
Én pont hogy egyre kevesebbet látok sajna ! 39f
2018. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!