Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként nem "ciki" stílustan...

Férfiként nem "ciki" stílustanácsadó (stylist) segítségét kérni?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék, ha valaki megosztaná a személyes tapasztalatait az ilyen szolgáltatásokkal kapcsolatban. Esetleg ismertek jó, megbízható tanácsadót Budapest környékén?
2018. nov. 9. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Egy férfi nem lehet stílusos?
2018. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Cikinek nem ciki bár én azt gondolom, hogy el tudom dönteni magamtól, hogy miben érzem jól magam és mi kényelmes. Sose szerettem, ha megmondták, hogy mit vegyek fel :)
2018. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Itt egy tanacs budapest kornyekerol:

Hordj egyszinu V kivagasu, minta nelkuli polokat, normalis ingeket, bőrövet, legyen egy farmerkabatod, egy bőrkabatod, egy ballonod, egy párkád, egy bomberdzsekid, egy meleg telikabatod, sportcipoid es bakancsaid meg egy alkalmi felcipo. Nadragnak nehany jo minosegu farmer, egyszinu vaszonnadragok. Legyen a szinek tobbsege fekete, szurke, feher, barna, sotetkek, drapp, bordo. Egy ilyen ruhatarral nincs ember aki mellelo es nincs no akinek ne tetszene.

2018. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 14:54

Azért azzal számolj, hogy ez Magyarország. A legtöbb embernek egy kabátja van, nem négy, és legfőképpen nem minőségi ballonkabát.

2018. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk van vagy 10 kabatom, gardrobcseren vettem nyaron 3-5 ezerert, egy 15 ezreset szulinapomra kertem, 2-t hadaban vettem vadiuj allapotban fillerekert. Mind h&m, zara, topshop, c&a. Szoval nekem ne mondja senki h nem lehet olcson. A kerdezo meg stylistot akar fogadni, gondolom van penze. Amugy meg jon a karacsony, gondolom a szerettei orulnenek ha adna nekik otletet.
2018. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most még nincs pénzem, mert csóró egyetemista vagyok, de az a tervem, hogyha elvégzem az egyetemet (fél év), akkor utána majd az első pár havi fizetésemnek egy részéből teljesen felújítanám a ruhatáramat.
2018. nov. 9. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, sőt!


Olyan cégnél dolgozom, ahol sokan adnak az öltözködésre.


Ezzel kapcsolatban a kezdők 2 hibát szoktak elkövetni:

- az érettségi öltönyben jelennek meg, vagy valami olyan hacukában, ami egy vidéki falunapon bizonyára extra elegáns (fényes fekete ing pl, de az is véletlenül sem egy elegáns fazonban), és ezzel nem elegánsak lesznek, hanem viccesek


- túlöltöznek. nálunk pl business casual megy, nem kell a két soros öltöny mellénnyel.



Szóval ne csak a tanácsadó segítségét kérd, de nézz is körül, hogy mi a cég stílusa

2018. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Ciki-e? A stylist eleve ezzel foglalkozik, ott nem lesz ciki, hanem örülnek neked. Az ilyen "igaziférfi" kocsmatöltelékekkel meg nem szükséges megbeszélni, hol jártál 4-től 5-ig. Ennyi.
2018. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!