Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell megszólni azt, aki...

Miért kell megszólni azt, aki sportmelltartót és nadrágot visel konditeremben?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 20:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam, a kioktatás nem kell.
2018. nov. 9. 21:02
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha jól áll neki, azért szólják meg mert írigyek a szép kockahasára, vagy a mellére, ha még szerintük nem áll neki jól, akkor meg az a bajuk.
2018. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert feltűnik az embereknek, hogy sok esetben nem az egészségről szól ez az egész, hanem a magamutogatásról. Ebbe a képbe pedig tökéletesen bele illik, hogy ha valaki alig vesz fel ruhát.
2018. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Én nem igazán értem meg azokat, akik megszólják az ilyet.

Én otthon edzek, + ilyen benti "ugrálós" kardiót csinálok a hűvösebb idő miatt (vagyis a majdani hideg idő miatt), és NEM BÍROM ELVISELNI ha egy kicsit is bővebb póló lifeg rajtam. Egyszerűen zavar, ahogy mozgok, ahogy izzadok és így-úgy rámtapad, stb. Tapadós, feszülős pólóban pedig azért nem érzem jól magam, mert az meg felcsúszik vagy nagyon melegem lesz benne. Így marad az, hogy sportmelltartóban és egy melegítőnadrágban tornázok otthon. Ha máshol edzenék, ott is valószínűleg így csinálnám, mert így konfortos.

2018. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Hmm érdekes, nem tapasztaltam ilyet. Sőt ellenkezőleg.


Bakker kondi... a sport ruházat sokat segít a hőtől kezdve a kényelmes mozgásig.


Aki megszólal lehet irigyel valamit a másikon. (általában ilyenek az emberek, főleg a tipikus nők)


+ fotózásra is meghívtak


A sport melltartó tartása egészen más, kényelmes, természetesebb és nincsen olyan gond pl, hogy fejem fölé emelem a súlyt és a melltartó picit felcsúszik a mellre vagy hasonló. (vékony pántos, mellkaspántosak a hétköznapi ruházathoz igényesen vannak kialakítva - az más)

2018. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Mert a pasik sincsenek póló nélkül
2018. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Én nem szólom meg ha egy lány sportmelltartót hord. Akár bugyi-topban is lehet. Legyen!

Tulajdonképpen a férfiak miért nem ezdenek meztelen felsőtesttel? Én úgy szeretek legjobban.

2018. nov. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Azért mert sportmelltartó attól még melltartó tehát fehérnemű!

A leggings pedig nem nadrág!

Ha ezeket valaki együtt viseli megfelelő fedőöltözet nélkül az proli, igénytelen, közönséges, tapló mert nincs tekintettel mások jóérzésére!


F/42

2018. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ahova jártam kondierembe évekig,ott sosem volt ilyen "megszólás"! Ez egy kis pici terem,majdhogynem fix torzskozonseggel,legalabbis állandó vendegkorrel. Mindenki köszön mindenkinek, mindenki magával foglalkozik,segítőkészek voltak az emberek,ha bármi miatt kellett. Magyarul egy kulturalt terem volt(gondolom még ma is az😊), az egészből csak azt akartam kihozni,hogy foglalkozzon mindenki magával és az edzésével,ne a másikkal. Ha olyat csinál,vagy úgy viselkedik akkor meg a személyzet feladata a rend és az előírások betartatása! Nálunk a tulaj is aktívan köztünk edzett,valahogy mindenki normalis volt,szerettem oda jarni:). Bocsánat,hogy kicsit elkanyarodtam a témától és bő lére eresztettem a mondandómat:). Udv mindenkinek!:)
2018. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Aki megszól kondiba mást az élettelen, vagy csak bohóckodni megy oda. Kondiban javarészt lesz@rják mibe vagy vagy mit csinálsz.
2018. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!