Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell megszólni azt, aki...

Miért kell megszólni azt, aki sportmelltartót és nadrágot visel konditeremben?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt szoktam. Nem márkásak, hanem csak egy sima melltartó egy régebbi pamut gatyával. Csak ebben bírom ki az edzést, mert mindig iszonyatosan kimelegszem. De eddig senkit nem zavart az öltözetem.
2018. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Lol az ilyen testépítők mindig póló nélkül tolják vagy ilyen atomkivágott atlétában.


Nemtől függetlenül ha látod az izomcsoportot amire dolgozol az segít és nyilván szellőzni se árt. Ha jól érzed magad benne és nem szeméremsértő amibe vagy akkor senkinek semmi köze hozzá.

2018. nov. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mikeXxX ***** válasza:
24%

12# Te se sok termet láthattál belülről .

Igen létező ez is amit mondtál de én póló rövidnadrág és még sokan .39f

2018. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 Professzionális testépítőkről van szó nem csak ilyen hobbisokról. Aki versenyzik annak fontos hogy minden izomcsoport ki legyen dolgozva. Nyilván aki csak heti egyszer jár le hogy ne legyen puding teste annak annyira nem indokolt.
2018. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!