Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri Nike air forcet venni?...

Megéri Nike air forcet venni? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 14. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, én ízlésemhez túl egyszerű, de ha neked tetszik, vedd meg. Ne mi döntsük el, hogy mi tetszik neked és mi nem.
2018. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy mennyi ideig bírja.
2018. nov. 14. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy klasszikus cipő, mindig megéri megvenni. De nekem ebben a cwben nem tetszik.
2018. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló első mondatával tökéletesen egyetértek! Időtállóan klasszikus a fazonja, aminek a szépségén lehet ugyan vitatkozni, de nem igazának érdemes. Minőségre is egész jól tartja magát. A szín sem rossz, bár ha már fehér, akkor én a full fehéret választanám.
2018. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jordan air jobb választás lenne, szerintem. Ott is van fehér, ráadásul legalább 3x ,,szebb'' bár ez szubjektív. Szerintem még néz ott is körül! De egyébként amit linkeltél az sem rossz, de még érdemes továbbkeresni, egy 30erzes cipőért nem gáz ha hosszabb ideig keresgélsz
2018. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen,jó cipő csak nem a Playersroombol

Átbasznak:))

Garage store a biztos!!

2018. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!