Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 éves lánynak ruhaválasztás?

Maria43 kérdése:

16 éves lánynak ruhaválasztás?

Figyelt kérdés

Holnapi napra írtam a lányomnak igazolást elmegyünk nagy ruhabevásárlásra, jön a tél kell minden ruha nadrág cipő zokni alsónemű csizma stb. Nem tudom milyen ruhákat vehetnék neki sokszor neki meg saját elképzelése sincs mit szeretne vagy mi tetszik. Szeretek vásárolni de sokszor kínszenvedés mire választ valamit. Valami ötlet? Anyák?

Köszönöm



2018. nov. 15. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem fontos hogy olyan ruhadarabokat vegyél neki, ami jól kombinálható másik ruhadarabokkal.

Kényelmes, strapabíró ruhákat amikben jól érzi magát.

2018. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Én a basic darabokra fektetném a hangsúlyt ezek könnyen kombinálhatók és ezen felül vennék egy két extrább darabot ami megtetszik neki.

Alapszínek fekete, fehér, szürke, bézs.

2018. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Vegyél fel egy leltárat hogy tudd mi van a szekrényben


Kérdezd meg neki mi az elképzelése. Az én anyám anno elrángatott mindenféle üzletbe ahol neki tetszettek a ruhák aztán kiakadt hogy nem találtam magamnak semmit.


Külösen olyan ruhadarabok amiket sokat hord és nem lesz más variáció, több megfontolásra szorulnak. Pl csizma és kabát esetében fontos, hogy legyen vízálló, ne legyen csúszós, ne akadályozzon a mozgásban, legyen tisztítható stb.

Megkérném mutassa meg azt a három-öt darabot még otthonról ami tetszik és akkor célirányosan mentek.



Nézd meg az anyagösszetételt. Szintetikus anyagok pl poliészter és akril izzasztósak. A gyapjú és szőrme pl mohair szúrhat vagy kaparhatja a torkát. Természetes szálak pl pamut vagy viszkóz kényelmesek de fakulhatnak.

Külösen olyanoknak akik 8-10 órát ülnek fontos hogy ne legyen viszketős a harisnya vagy a gatya...


A végén vegyetek egy kávét és pihenjetek. Kell az is.

2018. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Tizenéves: Keresse meg önmaga stílusát. Próbáljon fel olyat is ami nem tetszik s nézze meg magán.


Bocsi hogy így írom, de az egyre fiatalabb generációk kb két lábon járó zombik.

semmit se tudnak sokszor, önmagukról se.


Érdeklődés s kreativítás kihalóban van.


Személyiség tréning jobban elkellene, de lehet nem mer próbálni vagy nem meri felvállalni azt ami a fejében van.

2018. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: ugyan már, ez a mai fiatalság duma olyan unalmas. nyilván minden generációban akadnak birkák, ha meg nem akkor meg az a baj.
2018. nov. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, segítségeteket :)
2018. nov. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!