Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném elhagyni a feketét...

Szeretném elhagyni a feketét télen, összeállítottam egy szettet, melyik legyen? Kép mellékelve.

Figyelt kérdés

Mindenem fekete szokott lenni télen...cipő, sapka, sál, kesztyű, kabát, nadrág... idén nem akarok csak feketében lenni...Egyedül a kabátom marad fekete... a "kiegészítőket": sapka, sál, kesztyű szeretném lecserélni, emellett új téli cipőre is szükségem van...


A képen találhatóakat néztem ki, fel is próbáltam őket, mindegyik jól áll, viszont nem tudok dönteni, hogy melyik legyen.


Rózsaszínes és szürke szettet állítottam össze...


Igazság szerint tetszik a szürke sapka, de a másik szettből tetszik hozzá a sál, amiben van a rózsaszín is...nem tudom, hogy megy-e hozzá...



Nem értek a divathoz, mert kövér voltam és azt hordtam, ami volt nagy méretben és lehetőleg fekete. :D



[link]


2018. nov. 17. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
1a sima sallal bar eleg nehez ertelmezni a kepet
2018. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja bocsi..

két cipő van A és B

két szett van 1 és 2 ...azon belül meg két sálat raktam oda az elsőbe, kétféle kesztyűt a másodikba

2018. nov. 18. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Kor/nemed?


Elég pasisak a cipők, az az idétlen bojtos sapkát pedig csajokon látni o.o" most akkor mi van?

2018. nov. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Női bakancsok ... 22
2018. nov. 18. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, ami tetszik. Sőt... több sálad is lehet.


Csak ne két szinből álljon a szetted.

2018. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
B cipő, a fehér bojtos sapi, bézs kesztyű, kötött sál.
2018. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1a tetszik az A cipővel.

A szőrmók tetszik a B cipőn, de a cipő alapszíne nekem nem jön be.

2018. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek ugyanolyan unalmasak, mint a fekete...
2018. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!