Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek hogy tetszik...

Lányok! Nektek hogy tetszik ez a táska?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


(pontozni is lehet 10/?)



2018. nov. 19. 16:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%
Szerintem jól! Én szeretem az ilyen jellegű táskákat
2018. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is tök jó.

Egyszerű, mégis szép.

2018. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is nagyon tetszik.
2018. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Szep is, jo is, tetszik, de nem hasznalnam.

Plazacicas.

2018. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik és nem is venném fel.

Kb mindem 2. nő ilyen jellegű táskával jár. Számomra unalmas és tömeg. Plusz a nagy Guess márkajelzés sem tetszik, mert nekem egy kicsit hivalkodó.

A pozitívumok amiket látok benne, hogy jó nagy, lehet bele normálisan pakolni. Pluszban a fekete színe is közel áll az izlésemhez (csak fekete cuccokat hordok) és a láncos füle is tetszik.

De az öszkép sajnos nem a legjobb.


Aztán az, hogy nekem nem nagyon tetszik még nem jelent semmi rosszat sem. Nem leszólni akarom vagy ilyesmi. Egy jó kis kihasználható Basic darab. Szinte mindenhez megy.


Nekem talán pont ezért tűnik unalmasnak. Én az ennél elvontabb, "extrémebb" dolgokat szeretem.

2018. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt még elfelejtettem írni, hogy szerintem a füle nem a legpraktikusabb. Legalábbis hosszú távon nekem kényelmetlen az ilyen rövid fülű a melkason nem keresztbe vethető pántú táska. Pláne ha a táska jól teli van pakolva és nehéz is.

Meg ha a könyök hajlatba van tartva akkor óhatatlanul raptorossá teszi a viselőjének a kéztartását ami néha eléggé vicces tud lenni.

2018. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Egynek elmegy, egyszerű pakolós. Ingyen elfogadnám :D

Ha van belsőfelosztása még fizetnék is érte.


A füle hossza nekem tetszik, én a keresztpántosakat nem csípem, ha lentebb van a súlypont megfájdul a derekam.

Viszont képalapján nemlehet megmondani mennyire strapabíró a lánc.

2018. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Mindenkinek ment a zöld.

2018. nov. 19. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szép! Egyszerű, de csinos, sok ruhaösszeállítással hordható, én elfogadnám. :)


24/L

2018. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A véleményem teljesen megegyezik az 5-ös válaszolóéval.


Egyébként nincs vele semmi baj, csak ugye én is rengeteg embernél látok ilyesmi táskát, és nagyon unalmas már a számomra. Illetve a füle se a legjobb, elég kényelmetlen egy idő után az ilyen típusú táska (számomra).

2018. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!