Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megmerjek venni...

Szerintetek megmerjek venni egy Adidas Pharel Williams Tennis hu_white cipőt?

Figyelt kérdés
Utcára jó lenne? Nem megy szét? Nagyon tetszik,de félek hogy szétszakad mert elég gyenge anyagúnak tűnik, és a fehér színű nagyon koszolódik?
2018. nov. 23. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2018. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, de amúgy 25 ért tudnék szerezni
2018. nov. 23. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
De, szerintem ez a lényeg, ugyanis nem valami tartós darab és nem azért, mert hófehér.
2018. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon szép cipő :/ most egy Nike air force one-om van ,de már kéne valami új és hát 25 ezerért akkor nem éri meg a pharel?
2018. nov. 23. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem érdemesebb egy New Balance-t venni, tartósabbak és kényelmesebbek. Mondjuk lehet, hogy egy 5-10 ezret még hozzá kell tenni de hosszú távon jobban megéri.
2018. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nagyon vágysz rá,vedd meg. szerintem szép cipő, de úgyis csak tavasszal tudnád legelőbb hordani.

Ha csak úgy hordod, hogy nem állandóan abban mész mindenhova, akkor simán megéri.

2018. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Halványpinkben van nekem is, váltva hordom a Superstarommal meg most már bakanccsal. Így eléggé kímélem, viszont lassan már tényleg el kell tenni, mert jövőhéttől még hidegebbet mond de eddig nem fázott benne a lábam, viszont az eső miatt vagy egy hete nem volt rajtam. Fehér az tényleg kényesebb és nem az az anyag amit csak letöröl az ember és kész.
2018. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!