Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért látom minden második...

Miért látom minden második emberen ezt a cipőt?

Figyelt kérdés

[link]


Komolyan ennyire tömeg már mindenki? Mindenkiből kiveszett az egyediség? Amúgy is hogy néz ez ki?



2018. nov. 25. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez egy klasszikus cipő. Jól is néz, de más értelmezésben pedig semleges, ezért szinte mindenhez jó. Tovább nincs "felhájpolva" 50k-s cipőnek, kedvező árú...stb.
2018. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
A helyzet az, hogy te vádolsz meg másokat, holott pontosan te vagy az, aki követi a tipikus magyar mentalitást, miszerint áskálódjunk mások magánéletében, nehogy a saját szar világunkkal kelljen foglalkozni.
2018. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hosszú évek óta népszerű ez a cipő. Sok mindenhez megy és jó minőségű. Olyan mint a fehér converse vagy egy világos farmer. Univerzális darab. Ha nem tetszik ne vedd meg, ennyire egyszerű :)
2018. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van, a bőr verzió. Nekem nagyon kényelmes, minden ruhámhoz megy, és nem utolsó sorban tetszik is. Már meg van egy ideje, és semmi baja nincs, szerintem jó befektetés volt. Az,hogy szerinted ettől kevésbé vagyok egyedi, meg,hogy 'minden második embere 'minden ez van, pont nem tud érdekelni. Mindenki azt visel,amit akar.
2018. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*"minden második emberen ez van"
2018. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen néz ki, klasszikus és minden jöttment is megtudja venni, ezért van annyi emberen. Olyan mint a huarache, superstar vagy af1 volt, ezek nagyrésze soha nem megy ki a divatból, kifejezetteb egy af1 pl, ilyet soha nem gáz hordani.
2018. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság a 80-as 90-es évek hódít, bőrkabát, klasszikus cipők mint az adidas superstar, nike air, és a vans oldskool.


Valóban meglehetősen tömeg cucc és így tényleg az egyéniség rovására megy, de attól még jól néz ki, megfizethető, rengeteg ruhához passzol, és szerintem ez a mai 80-90 es évek divatja a 2018 ban az eddigi legjobb divat mert nagyon letisztult semmi idióta ruhadarab hanem régi jól bejáratott klasszikus.

2018. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ugyanilyen old skoolom. ez volt életem első Vans cipője. Kb 18 évesen kaptam, azóta eltelt 5 év és még néha-néha most is felveszem, igaz elég szakadt de még mindig hordható és kényelmes. Gondolkodtam, hogy megveszem újra, mert nagyon szerettem, de tényleg mindenki ezt hordja manapság. Inkábbbeújítottam egy old skool platformot, limitált szériásat szóval nem látni minden második emberen azt a modellt.
2018. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!