Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Reebok...

Mi a véleményetek a Reebok Easytone cipőjéről? Van ilyenetek? Milyen érzés benne járni (az egyensúlyozó bigyók miatt kérdem)?

Figyelt kérdés
Futásra, sportolásra is alkalmas, vagy csak mindennapi utcai viselésre? Előre is köszi!
2010. jún. 27. 08:58
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó benne járni, kifejezetten kényelmes, én nem hordom egész nap, kutyasétáltatáskor veszem fel. Elvileg futáshoz ajánlják, de én a térdem miatt már nem igazán futkározom:)Az MBT cipők invertje, én azért vettem meg, mert azt reméltem a Reeboktól, hogy szuper kényelmes edzőcipőm legyen és ez be is vált.Remélem,segítettem. Üdv.
2010. júl. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen a választ. A helyzet az, hogy már múlthét hétfőn meg akartam venni(gondoltam a puding próbája az evés). Persze nem volt a boltban a méretemben és rendelni sem tudnak, de elvileg augusztusban jön az új kollekció! Szóval várok! :) Nagyon köszi mégegyszer.

2010. júl. 5. 07:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Láttam már egy másik kérdéshez offoltál, úgyhogy engedelmeddel én meg a tiédbe offolok. :)


Szóval, ha majd megvetted, te is írhatnál tapasztalatokat - bár lehet addigra én is beszerzek egy párat, ha találok valamelyik boltban és nagyon meggyőző. :)

2010. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha előbb megveszed, mint én, akkor légyszi osszd meg velem a tapasztalataidat :):)
2010. júl. 16. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ok megbeszéltük, aki előbb megveszi az leírja a taasztalatokat :D:D :)
2010. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

No hát több, mint egy hete boldog(?) easytone tulajdonos vagyok :) Való igaz, hogy kényelmes cipő. Viszont még nem tudtam benne annyit gyalogolni, hogy izomlázam legyen a marketingben szereplő (vádli, comb, popsi) helyeken. Második napon volt hasizomlázom...mivel nem csináltam semmit, ezért ennek tudtam be.

Viszont az utóbbi időben fáj a térdem, nem tudom, hogy a cipő miatt-e...

2010. szept. 20. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!