Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hord már egy hölgy...

Miért nem hord már egy hölgy sem ilyen nadrágot?

Figyelt kérdés

[link]

Pedig olyan gyönyörű és nőies.

27/F



2018. dec. 7. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz, nyár körül tele voltak az üzletek (pl Stradivarius) ilyen fazonú nadrágokkal. :D Hordják sokan (csak nem ilyenkor), fiatalok is, de inkább irodisták között látom ezt (én is az vagyok). Suliba pl. már nem tudom elképzelni.
2018. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, én mindenkin csak azt a modern végig teljesen szűk szárú fajtát látom...
2018. dec. 7. 17:11
 3/8 Metionin ***** válasza:
97%
De hordanak, főleg idősebbek és ahol elegánsan kell dolgozni. Nekem is volt régen ünneplőnek de utáltam az anyagát meg hogy lötyög a lábon.
2018. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tényleg vissza jött a divatba. Nagyon sok nő hordja. Talàn az idősebb korosztályban többen hordják.

Én nem hordok. Egy ilyen nadrágom sincs. Nem tetszik magamon. Szerintem előnytelen rajtam.

2018. dec. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Már megint a fétises rakta ki ezt a kérdést a 10000000. alkalommal.
2018. dec. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lottóm így bejönne:D hiányoltalak már:D
2018. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem hívnék senkit hölgynek 50 alatt, bár az a korosztály biztos. Hogy téged mért hoznak izgalomba a milfek az nem ez a topic
2018. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha a suli igazgatóm ruháit látnám. Vagy a némettanáromét.
2018. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!