Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas,180 feletti csajok,...

Magas,180 feletti csajok, tudtok olyan helyet, ahol magas nőknek is árulnak nadrágot? Mert rám általában mind rövid.

Figyelt kérdés
Farmert szeretnék, de egyszerűen bárhol keresek, nem találok elég hosszút. Olyan van, ami ha állok akkor oké, de ha leülök annyira felcsúszik, hogy nagyon kint van a bokám. Tud valaki olyan üzletet esetleg, ahol vannak hosszú nadrágok?
2018. nov. 24. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a Magas nőknek insiders clubot facebookon. Nagyon jó csoport! Én is benne vagyok. A csoport tulajdonosa Márti aki 190 cm magas nő. Neki van egy saját márkája. Magas nőknek tervez ruhákat. Rengeteg fazonú és stílusu ruhát tervez. Én nagyon szeretem.


[link]

2018. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!