Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van más is aki nem szeret...

Van más is aki nem szeret mezítláb mutatkozni mások előtt, és ezért nem hord, csak zárt cipőket, és takargatja alábfejét?

Figyelt kérdés
Sajnos én ilyen vagyok, nem szeretem a lábaim, szerintem nem nőiesek, de jó lenne leküzdeni ezt...

2018. dec. 9. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én csak vendégségben vagyok így, mert szerintem illetlenség mezítláb lenni másnál, így mindig viszek magammal zoknit, de utcán nem zavar. Ha tiszta és ápolt a lábad akkor tojd le hogy néz ki.
2018. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, de már leküzdöttem és nyáron vettem vel nyitottat. Ettől függetlenül nem szeretem most sem, viszont már nem takargatom
2018. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Te csak egyszerűen nem szereted vagy nem is néz ki szépen?
2018. dec. 9. 13:26
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán szép.
2018. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én a tisztaság, védelem s talán megszokás miatt járok zárt cipőben. Kánikulai sétákra vettem már fel szandált, de nem vagyok benne biztos, hogy nem jobb a túrabakancs, ami az egyetlen cipőmet jelenti, az alkalmiakat kivéve.

Nem olyan szép a lábam (pici, gömbölyű kisujjaim vannak s a többi sem olyan szép elegáns, mint egyeseké), de azért nem ronda és legalább egészséges alakja van, fellépéseket kivéve soha nincs kényelmetlen kis cipőkben. Viszont nekem nincs olyanom, mint neked és elhűltem, mikor megtudtam, hogy egyeseket zavar a strandolásban 30 kiló plusz. Nekem soha eszembe se jutott ilyesmi. Sajna nem tudom, hogyan tudnád leküzdeni, ez bizonyára nagyon erős benned.

2018. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mondtak róla mások is vèlemènyt? Volt már alkalmad pl.: egy talpreflexológussal vagy pedikűrössel beszèlned, ès az ő vèlemènyèt meghallgatni?

Èn fèrfi vagyok, de a sajátomat nem szeretem èn se, nem is mutatom. Viszont a női lábak tetszenek ès szerintem a tièd is szèp.

2018. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
En pont ellentetesen gondolom :)
2018. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Az is egy gyönyörű látvány, amikor egy retkes lábon a körmök ki vannak festve. Abszolut ütik egymást.
2018. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért van tiltva a kérdés kiírója? Miért nem lehet neki privátot írni?
2018. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én imádtam (és imádok) mezítláb lenni, de sajnos gyakran betalálnak a lábfétises perverzek, így újabban már zárt cipőket hordok. Nem túl felemelő, mikor vénemberek állandóan a lábadat bámulják a metrón, vagy az osztálytárs megkérdezi tornaóra után, hogy tisztára nyalhatja-e. A pohár akkor telt be, mikor megláttam, hogy a netre feltett "mezítlábas" képeim (torna és harcművészet edzés) bekerültek ilyen-olyan lábfétises csoportokba, gyűjteményekbe. Azóta nyáron is minimum futócipőt hordok.
2018. dec. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!