Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van más is aki nem szeret...

Van más is aki nem szeret mezítláb mutatkozni mások előtt, és ezért nem hord, csak zárt cipőket, és takargatja alábfejét?

Figyelt kérdés
Sajnos én ilyen vagyok, nem szeretem a lábaim, szerintem nem nőiesek, de jó lenne leküzdeni ezt...

2018. dec. 9. 13:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Kedves előző válaszoló! Én ugyanígy jártam. Imádok mezítláb lenni,nyáron lábujjas papucsban vagyok leginkább, tesin sokszor kiléptem a tornacipőből,de nagyon elszaporodtak a lábfétisese, ami kezd zavarni. Ha csak megnézik, az oké, észre sem veszem a legtöbb esetben,de de ilyen nyalós, szagolgatós kérések is voltak irányomban,ami már sok.Azóta én is szolídabbra vettem a figurát, kevesebbet mutogatom. Nem zavarna a lábfétis, ha egészséges a mértéke és persze nem idegenekkel. L. Ja,pont a lényeg maradt ki, én is találkoztam a neten a saját lábamról készült képpel :(
2018. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%
Másoknak meg az zavaró, mikor a ronda visszeres, koszos, papucsban izzadtságtól csúszkáló csupasz lábakat kell bámulnia.
2018. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Én az ellentétje vagyok, alig várom mindig hogy jöjjön a tavasz, hogy felvehessem a nyitott szandálokat. Általában én vagyok az első az utcákon aki így jár, de ha látom, hogy más megelőzött, másnap már nekem is alap a szandi.
2018. dec. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
És ha vki fogadásból vette fel 0 fokban, te akkor is felveszed persze másnap. Minek másokat majmolni?
2018. dec. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
Akkor nem
2018. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg nem tök mindegy hányadik vagy?
2018. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
De, csak ha már jó idő van és látom máson, akkor én is kedvet kapok hozzá. 0 fokban nem. De amúgy max engem majmolnak akkor, mert az a ritkább, hogy megelőznek ezzel.
2018. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Férfiként elég férfias is a lábfejem erős, így annyira nem szeretem mezítláb mutogatni utcán ezért sem vagyok papucsba stb, nyáron mezítláb vagyok zokni nélkül de ha megyek valahova cipőt veszek fel mezítláb.
2022. máj. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!