Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az öltözködési stílusotok?

Mi az öltözködési stílusotok?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok légyszi
2018. dec. 9. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sportosan elegáns.
2018. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38F
2018. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Régebben inkább sportosan nőiesen öltözködtem, de már csak elegánsabb ruhákat vásárolok mostanság. Tudatlanul is kiszorítottam a farmert. Már csak 2-3 farmer lapul a szekrényemben.
2018. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt: 22L
2018. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
76%

Pfuu, bakancsot hordok általában, meg szűk fekete nacit. Én new yorkeresnek hívom a stílusom, mert kb. minden ruhám onnan van.😂😂


18/L

2018. dec. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Bár nem szeretem magamat kategorizálni de ha muszáj lenne valami cimkét ráhúznom az öltözködésemre akkor romantic goth/vampire goth vagyok időnként egy kis pagan goth beütéssel.

Minden cuccom fekete, szeretem a csipkés és bársony cuccokat. Ékszerekből csak ezüst színű, ón vagy csont ékszereket hordok.

Sok egyberuhát vagy szoknyát hordok. A lényeg hogy érdekes szabásuk legyen. Kb mindig bakancsban járok (különlegesebb fajták, platformosak meg kézműves manufaktúrából származó lábbelik)

Szeretek mell alatti füzőket is hordani.


Kb olyan vagyok külsőre mint egy striga



22/L

2018. dec. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét stílusom, rengeteg féle ruhát hordok a szakadt farmer-kinyúlt kötött pulcsi kombótól a kisestélyin át a pink tüllszoknyáig minden megtalálható a szekrényemben, és helyhez, alkalomhoz és a hangulatomhoz igazodva választom ki,mhogy mikor mit vegyek fel. 20/l
2018. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Minimalista, sportosan elegáns.
2018. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, talán basic. 25L
2018. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Metionin ***** válasza:
Ilyen blekmetálgótbiszbasz ha muszáj kategorizálni. Fekete ruhák, női szabású zenekaros pólók, fűzők, fekete egyberuhák érdekes harisnyával, fekete farmer. Szeretem a szép hátrafelé hosszabbodó goth kabátokat.
2018. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!