Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szules utan (nem sokkal)...

Szules utan (nem sokkal) milyen tipusu ruha elonyos?

Figyelt kérdés

Remelem maradhat itt a kerdes, mert szerintem itt tobben vagytok, akik szultek es tudjatok, hogy mi lehet jo nekem.


Nemreg szultem es szuksegem lenne egy alkalmi ruhara (nem bali ruha jellegure, de azert nem is utcai).

Vekony vagyok, de azert van meg borfelesleg a hasamon, pici pocakom is maradt meg. Nem vagyok kepben, hogy mi lenne most nekem elonyos. Altalaban testhezallo ruhakat hordok, ezek most nem jok, mert meg ki is hangsulyozzak a hasamat.

(Nem is a megmaradt kis pocak, amit rejtegetni akarok, mert az elfer rajtam, de a laza boromre feszulos ruhat nem akarok huzni, kenyelmetlenul ereznem magam.)


Egyaltalan nem ertek ehhez, vasarolni sem szeretek es most idom sincs sok ra.

Adjatok tippet, hogy milyen szabasu ruhat keressek, probaljak fel, abban a rovid idoben, ami adatik.


Ilyen tipusu jo lehet?

(Nem konkretan ezek a ruhakra gondoltam, hanem a szabasvonalra.)

[link]

[link]

[link]


Vagy milyen lehet jo?

Koszonom elore is!


2018. dec. 10. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Az elsö és a harmadik csak nagyon magas és nagyon vékony nökön mutat, mindenki mást vastagít.

A második még az, ami leginkább szóba jöhetne.

De szerintem, ha neked nem ez a stílusod, akkor sokkal jobban nézne ki a megszokott testhezálló, alá egy alakformáló bugyi, akkor megoldódik a problémád.

2018. dec. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
"Vekony vagyok, de azert van meg borfelesleg a hasamon, pici pocakom is maradt meg."
2018. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ah, elküldte ez a... Na szóval, vékony vagy, némi felesleg a hasadon. Ez kb semmi, én azt mondom, olyat vegyél, ami neked tetszik.

Én ugyan majdnem 4 hónapja szültem, és vékony se vagyok (67 kg), de simán felveszek olyat, ami követi a test vonalát. Nekem az tetszik. Ami eláll, abban kövérebbnek érzem magam. Szerintem te bármit felvehetsz.

2018. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
A-vonalu ruha. Olyan, ami mell resznel a legszukebb, onnan szelesedik.
2018. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

(Csak atraktak a kerdest, sebaj.)


A magassagommal nincs gond, 178 cm vagyok es vekony.

A testhezalloval annyi a bajom, hogy ha ulok, akkor meg azert boven hurkasodik a hasamnal a bor, azt nem szeretnem nezegetni, szerintem engem zavarna jobban, nem a tobbieket.


A elso ruhanal az tetszene, hogy a hasamon nem tapad es dekoltalt, a cicim pedig az alkatomhoz kepest nagy, a zartabb ruhakban meg feltunobb. Azt sem akarom.

Nah, megis az lesz a jobb, ha felprobalok ilyet is, olyat is...

2018. dec. 10. 08:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a derékba csabott, szélesebb szoknyájú ruhák jók lehetnek, bár mindenképpen érdemes próbálgatni, hogy mi hogy áll és hogy érzed benne magad. :)
2018. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

"A-vonalu ruha. Olyan, ami mell resznel a legszukebb, onnan szelesedik."


Azaz úgy néz ki, mintha sátrat vett volna fel az illetö, ez az a szabás, ami gyakorlatilag senkinek nem áll jól!

2018. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!