Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Ti mit vesztek fel karacsonykor? Ès hàny èvesek vagytok?

Sziasztok. Ötletekre,szettekre lennèk kivancsi :) Ti miben lesztek szenteste? Ès bocsi de most nem a pizsamàs szettek èrdekelnek ès a melegìtők. :) Mi csinosban töltjük a karacsont az ajàndekozàst,de nincs ötletem se hogy mit viseljek

Keress kérdéseket hasonló témákban: karácsony, ruházat, szenteste, ruha

2018. dec. 10. 14:48  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én szerintem ezüst szoknyát veszek fel egy fekete felsővel és magassarkú csizmával.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2018. dec. 10. 15:20 Privát üzenet
Ja és 26 vagyok.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2018. dec. 10. 15:20 Privát üzenet
Ha rám jön még, akkor egy ehhez hasonló ruhát: [link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2018. dec. 10. 15:24 Privát üzenet
Fekete bőrszoknya,fekete harisnya és magassarkú,fehér blúz és a férjemtől kapott hódbunda.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 21%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2018. dec. 10. 16:08 Privát üzenet
Vendégségbe: sötét csipkeruha(púderszìnű bélés van alatta), tűsarkú. Itthon azt hiszem egy inkább hétköznapinak mondható sötétkék hosszú ujjú, térdig érő, testhezálló, de kényelmes ruha lesz rajtam szenteste. 30 éves vagyok.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2018. dec. 10. 17:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi csajok :) mind1 nagyon jò, adtatok is inspiràciòt. A fehèr blùz nagyon elnyerte a tetszèsemet :) egy jò kis piros rùzzsal mondjuk

# 6/13Időpont 2018. dec. 10. 18:34 Privát üzenet
Hitelt.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2018. dec. 10. 20:16 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Farmer, póló, mi nem csicsázunk. A helyedben olyat választanék ami félúton van a kényelmes és az elegáns között, gondolom lesz evés stb. nem jó egy full csicsás ruhában amit folyton figyelni kell hogy el ne csússzon meg hogy kapj benne levegőt 3 fogás után.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2018. dec. 10. 21:16 Privát üzenet
Szenteste egy piros alakot követő egyberuhát húzok, ami lábszárközépig ér. Derekánál van egy csavart behúzás rajta. Fekete neylon harisnyával. Cipőt nem húzok, mert most én tartom a vacsorát a családnak, így nem kell a házból kimenni. Első napján egy piros műbőr szoknyát húzok, fekete harisnyával, a felsőt még nem döntöttem el. Másnapján pedig még nem tudom, addig még megyek vásárolni, lehet, hogy veszek magamnak valamit.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2018. dec. 10. 21:18 Privát üzenet
Jaa és 26 éves vagyok😊

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2018. dec. 10. 21:19 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik csak 5000-10000ft költenek karácsonykor ajándékba mit vesztek ennyiért?
Ti vesztek egymásnak ajándékot karácsonykor?
13 és 17 köztiek, ti vesztek a szüleiteknek ajándékot Karácsonykor? Ha igen, mit?
Mit vesztek karácsonykor 4 hós babátoknak?
Férfiak! Minek örülnétek karácsonykor ajándéknak? Vagy lányok, mit vesztek a párotoknak?
Milyen ruhát vesztek fel szentestén? Vagy egyáltalán Karácsonykor mikor ajándékot bontotok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!