Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit vesztek fel karacsonyko...

Ti mit vesztek fel karacsonykor? Ès hàny èvesek vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ötletekre,szettekre lennèk kivancsi :) Ti miben lesztek szenteste? Ès bocsi de most nem a pizsamàs szettek èrdekelnek ès a melegìtők. :) Mi csinosban töltjük a karacsont az ajàndekozàst,de nincs ötletem se hogy mit viseljek

2018. dec. 10. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Azta, így megtervezni, powerpoint file is készült rá...? :)

Én azt, ami felül lesz a polcon.

2018. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsò kiràly vagy 😂😂😂😂

Termèszetesen èn is a kènyelmes de csinos variàciòt szeretnèk felvenni. Vettem egy egyberuhàt aminek harang ujja van,de màr nem tetszik :/ ùgy nèzek ki benne mint egy daragdt öreglàny,en 24 èves vagyok ès nem vèkonyka :) ugyhogy ezèrt is nehèz,semmibe nem tetszem magamnak

2018. dec. 10. 23:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Szenteste valszeg leggingsben meg kinyúlt pólóban, nálam inkább az az érdekes, hogy első és másnapján miben leszek, mert akkor van a nagy családi összeröffenés egyik és másik oldalon. Konkrétan még nem tudom, valószínűleg mindkét reggelt ünnepi ideg összeroppanással fogom kezdeni, ahogy szoktam. Valószínűleg valamelyik téliesebb ruhámat fogom felvenni valami csinosabb blézerrel vagy kardigánnal. Az tudom, milyen cipőben leszek, mert most vettem egy térdig érő csizmát, és nincs az a pénz, hogy ne mutogassam karácsonykor is fűnek-fának, mert egyszerűen imádom, olyan gyönyörű.
2018. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!