Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a látványos, ránézésre...

Mi a látványos, ránézésre megmondható különbség a hamis és az eredeti obag közt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet, kapnék is eredetit, de valahogy nem vagyok benne biztos, hogy kell nekem annyiért, amennyi lenne az eredeti...


mi az, amiből látszik, hogy hamis?


ezek közül pl. melyik a hamis ls melyik az eredeti?



[link]

[link]

[link]


(az "én nem adnék egy ft-ot sem ezért a ronda sz-ért" válaszokra nem tartok igényt, köszi)


2018. dec. 11. 21:12
 1/4 anonim válasza:

Hát az első meg a harmadik szerintem óborzalom. A második szép.

23/L

2018. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha azt kerdezned mi a kulonbseg a tescos muanyag szatyor es az obag kozt sem tudnam a valaszt
2018. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első és a harmadik hamisítvány. Igazából én ha sajnálnám rá a pénzt se vennék hamisítványt. Igazából egy olyan ember aki nem látott eredetit nem tudja hogy melyik melyik.
2019. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a képek közül csak a harmadik eredeti. Én nagyon szeretem, úgy cserélgetem a tartozékokat, ahogy épp tetszik. Könnyű tisztítani.
2019. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!