Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti nem fáztak bokacsizmákban?

Ti nem fáztak bokacsizmákban?

Figyelt kérdés
Akármilyen bokacsizmám van, annyira fázik benne lábam, bármit veszek fel hozzá, ma is a sportcipőm szimplán melegebb volt, mint a ccc-s bőr bokacsizmám. Semmi értelmét nem látom, csak divatozás, ahogy én látom

2018. dec. 17. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az átmeneti bokacsizmámat ilyenkor már fel sem veszem, de a béleltben nem fázik a lábam. Attól, hogy valamit csizmának hívnak még nem biztos, hogy téli cipő. A legtöbb bokacsizmát átmeneti cipőnek tervezték, nem arra, hogy megvédjen a fagytól.
2018. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A dolog lényege a megfelelő talp. Igazad van, hogy a nyári sportcipő talpa jobban szigetel a talajtól. Szégyen ide - szégyen oda, én is még a nyári sportlábbelit hordom.
2018. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Divatolás a lényeg.... Elég szomorú!

Boka nadrág meg boka zokni komolyan nevetséges a fiatalok 90%-a hogy nem időjáráshoz méltóan öltözik fel, ha nem a inkább divatból! Akinek nem inge ne vegye magára. De majd még lesz ennek a böjtje, azt hiszik ez így lesz majd mindig 35-40 éves korukban meg minden bajuk lesz, csak ezt még ők nem tudják.... Szánalmasak.

2018. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

November végéig átmeneti bokacsizmát hordtam. Vettem decemberben egy bakancsot , de nem a legjobb minőségűt és fázik is benne a lábam annak ellenére hogy vastag a talpa és bélelt. Most egy baránybundás bőrbakancsot kaptam amiben még van meleg talpbetét. Nagyon felfázos vagyok és nagyon könnyen leszek beteg.. és egyetértek az előttem válaszolóval....annyi velem egy koru lányt látni a tipikus hűdemeleg télikabátban meg kotottoulcsi sapka sál kombóval..ami tökéletes lenne de felveszik hozzá az adidas Superstar sportcipőt meg felturik a farmert. Hát igen..ezekből ízületi problémák lesznek később. És gáz ...nem menő.

20/L

2018. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Mert átmeneti cipőt hordasz. Egy rendes, bélelt, nem papírtalpú csizmában nem fázna a lábad.

Az őszi lábbeliket már félreraktam. Van több bokacsizmám, bakancsom ami az őszi időre van kitalálva.

2018. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2-es, igazad van egyszerűen kényelmesebb és sokszor melegebb a sportcipőm.

De igen, a bakancsom is hideg tud lenni, viszont a bokavillantósokat én sem értem, áhh ők nem fáznak, aztán meg állandóan betegek....

2018. dec. 17. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyáron azért bokavillantóznak, mert, hogy ők nem akarnak megsülni, mert úgy szellőzik és ilyenek. Akkor most ez így hogy télen ?
2018. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

Vackot veszel s kilóg a bokád is, akkor persze hogy fázol...


Ami pl nekem van magassarkúm abból rendeltem bélés nélkülit jobb időre, hidegebre pedig bundás béléssel.

Kényelmes, meleg s nincs semmi gondom vele 😂


Sokat számít egy jó cipő.


A CCC-ben vettem 1 évek kb cipőt, kuka az a bolt is. Érdemesebb rendelni máshonnan.

2018. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a bajom, hogy elég egy kis hó, és életveszélyesen csúszik az összes bokacsizma, nem volt még olyanom, amiben ne paráztam volna a havas lejtős utcánkban lemenni... még a meleg, bélelt, vastag talpú csizmám is mintha olajozva lenne, úgy siklik a havon :(
2018. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!