Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég sok ruhám van de soha...

Elég sok ruhám van de soha nem vagyok szinte megelégedve azzal, ahogy kombináltam éppen össze aznapra. Van erre valami tipp, megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval sok ruhám van, valahogy felveszem ahogy elképzeltem, hogy úgy jól fog kinézni, de elmegyek ebbe otthonról és vagy ‘túl soknak’ vagy ‘túl kevésnek’ érzem mindig.

Ezt úgy kell érteni hogy vagy túl csinosan öltözködök fel a többiekhez képest vagy túl unalmasan..

Ezen szeretnék változtatni.

Valamint a sáljaimat, ékszereimet sem tudom általában mivel hogyan viseljem.

Van ilyesmi témában blog, vagy valami alkalmazás, instagram oldal?

Ti honnan inspiràlódtok ha mindig jólöltözöttek szeretnétek lenni?

20l



2018. dec. 19. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a minimalista öltözködést alkalmazom, és azóta boldog vagyok, nem nyomaszt ilyesmi. Ha érdekel, keress rá: minimalist wardrobe, vagy capsule wardrobe.

Nekem téli és nyári ruhatáram van, összesen 20 ruhadarab évszakonként, a fehérneműt, cipőt, fürdőruhát és sportruhát kivéve. Mondjuk fürdőruhából kettő van, egy egyberészes úszó, és egy bikini, sportruhából meg három váltás, mert sokat sportolok.

Cipőből téli: egy sportos meleg bakancs és egy magassarkú bokacsizma, tavaszi/nyári: egy edzőcipő, egy belebújós és egy szandál.

2018. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rakj ki mindent magad elé.


Keress min 3-4 dolgot amivel az adott darab kombinálható.


Minden darabon gondolkozz el. Szorít-e, illik-e a napi rutinodhoz, hajad színéhez, a klílmához...

2018. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ez àltalànos probléma szerintem.

Nekem fekete-fehér-szürke a ruhatàram, de így is vannak “na ezt nem kellett volna” napjaim.

De:

Youtube: Holényi Zita videói. Neki szerintem nagyon jó érzéke van és jó tanácsai is. Instàn is ránézhetsz :)

Valamint pinterest. Én főleg onnan merítek ötletet. Ha tudod milyen stílusok elemei tetszenek nagyon jó kis inspiràciós tàbláid lehetnek.

Ismerek pár alkalmazást, ami pàrosítgatja a ruháid, de azok szerintem néha iszonyat gàz szetteket raknak össze..

Amúgy nekem sokat segített a ruha àlvány is. Kint vannak a szezonális ruháim és könnyebb párosítani, mert átlàtom az összes ruhámat :)

2018. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress rá pinteresten egy-egy ruhadarabra akár, abból tudsz inspirálódni, hogy más mivel hordja, mi tetszik. Én onnan szoktam, és lementem őket.


Ezen kívül szabadidőmben van hogy zenét hallgatok, és felpróbálgatok együtt pár ruhát, hogy mi lenne jó, milyen az összhatás, és lefotózom vagy fejben tartom, hogyha lesz egy alkalom elővegyem.

2018. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!