Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha mindég arról hallok,...

Ha mindég arról hallok, olvasok hogy 100%-os pamut zoknit vegyél mert abban nem izzad a láb akkor miért vesznek fel az emberek 100% nejlonharisnyát?

Figyelt kérdés
Kissé üti egymást a kettő és úgy vélem sántít a teória.
2018. dec. 20. 07:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy nő szoknyával nejlon harisnyát tud felvenni legalábbis ha elegáns a ruha.
2018. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

A nők már csak ilyenek, mindíg szépen akarnak kinézni. Persze van mikor ez nem sikerül.

Ilyen a magassarkú cipő, a szexi bugyi is.

Ilyenkor nem egészséges de jól néz ki.

2018. dec. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Egyszóval ilyenkor már érvényét veszti az egészségről való papolás.

Milyen érdekes dolgok ezek...


Akkor talán fel is kéne hagyni ezzel a 100% pamutozással!

2018. dec. 20. 08:54
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit más, én pár hete olvastam két kérdést leggingsel kapcsolatban, szerintem ugyanaz az ember volt a kiírója. Az egyiknél nagyon pártolták a leggings viseletet (azt hordasz, amit akarsz/leszarom, hogyan hordod, stb.), a másiknál az első válaszoló bepampogott valamit, hogy a leggings nem nadrág, meg gáz, hosszú ruha alá sem hordaná, a rá következő válaszok mind ehhez hasonlóak voltak. Érdekes volt megfigyelni az ellentétet a két kérdésnél (ráadásul a százalékok egy része is megegyezett).
2018. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
4. Ezt én már több más kérdésnél is észre vettem. Biztos két címe van neki és úgy tud saját magára is válaszolni vagy pontozni.
2018. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Lehetne a kérdésemre válaszolni?!

Vagy túl fogós? Kislányok!

2018. dec. 20. 09:53
 7/24 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
Nem izzad, nem büdösödik be a lábam a harisnyában, sőt a seggem se pattog ki a szexi bugyitól...
2018. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Akkor a pamut máni nem igaz szerinted?
2018. dec. 20. 10:01
 9/24 Miss Endzsi ***** válasza:
85%
Nem szoktam nézni. A nagy részük úgysem 100% pamut.
2018. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Csak mert ezen lovagol szinte mindenki a környezetemben hogy a pamutba nem izzadsz bele, a műszál meg nem egészséges pont az izzadás miatt.

Na akkor a nejlonharisnya főleg melegebb évszakban mennyire egészséges..?

2018. dec. 20. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!