Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés magassarkút...

Milyen érzés magassarkút hordani? Gondolok itt a 10cm-nél magasabbakra. Nekem nagyon tetszik a látvány, de érdekel a nők mit éreznek. Nem, nem fogom kipróbálni.

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzá vagy szokva akkor semmi extra. Levételt követően fura teljes talpra nehezedni és kb ennyi.
2018. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Minden nap kizárólag 12 cm feletti magassarkút hordok, de kényelmes platformos fazonokat. A tűsarkútól kiráz a hideg.

Ugyanolyan természetességgel járok benne, mint más a tornacsukában.

Rengetegszer látok olyan lányokat az utcán, akik feleakkora (!!!) sarokkal totyognak szakadó hóban a jeges utcán, és olyan fejet vágnak, mintha meg akarnának halni. Én az ilyeneken csak röhögni tudnék, vagy megbotránkozni azon, hogy aki normális időben sem tud teljes magabiztossággal magassarkúban járni, az miért lép vele utcára a tél kellős közepén?!

2018. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legmagasabb amit felvettem az 7 cm-es volt. Nem tudtam benne járni rendesen.

Egy másik kicsit alacsonyabb sarkú ami rajtam volt kidörzsölte a lábam. Szóval nem kényelmes.

2018. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%
Ha először van rajtad, akkor az első pár órában tök jó érzés. Végre magas vagy, és nőiesnek érzed magad (te mondjuk lehet nem, de ez most az én sztorim, szal ne szólj bele), de aztán egyszer csak beüt a fájdalom. A talpad elején a kis párnácskák minden lépésnél felsikítanak, hogy "Könyörgünk, vegyél ki minket ebből a középkori kínzóeszközből!". De te persze eddigre már a lehető legmesszebb vagy otthonról és a kényelmes tornacsukáidtól, mert naivan azt gondoltad "Hé, ez a cipő tök kényelmes! Miért is ne járjam végig benne az El Caminot most rögtön?". Mire hazaérsz, már könnyes a szemed, a talpad ég, és már az sem segít, ha leveszed a szép új cipődet, mezítláb is fáj minden lépés. A következő fél órában elsajátítod a sarkon járás ősi művészetét, és ezerszer is megfogadod, hogy a büdös életbe többet nem veszel fel két centinél magasabb sarkú cipőt, azt is csak ünnepnapokon, ha a csillagok állása megfelelő és először valaki egy szűz vérét ontja áldozatul a magassarkúk kegyetlen istennője előtt. Egy hétig csak kerülgeted az ominózus cipőt, mint macska a forró kását, néha még fújsz is rá, csak, hogy tökéletes legyen a hasonlat. Aztán eszedbe jut: "És mi van, ha csak egy órára veszem fel, amíg elugrom a boltba? Az nem olyan sok idő, és egy óra alatt még nem fájt a lábam." Nagyon rafkósnak hiszed magad, hogy így kijátszottad a szabályokat. Mondjuk nem válik be, mert amúgy fáj, mint állat, de eddigre már úgy felcseszted az agyad azon az istenverte cipőn, hogy eldöntöd, ha törik, ha szakad (az előbbi a sarka, ami még mindig vészesen magas, az utóbbi a cipzárja, amit dühödben a kelleténél háromszor erősebben húzol fel), te betöröd ezt a cipőt. És vízhólyagos lábbal,könnyes szemmel, de emelt fővel hordod egy álló héten át minden nap. És beválik. A hetedik napon, mint Isten a Biblia epilógusában, a te lábad is megpihen, mert már nem fáj. Már csak magabiztos, nőies és igen, magas vagy. És nagyon, nagyon boldog. Innentől pedig úgy hordod, mint bármelyik másik cipőd, amíg nem jön egy újabb, magasabb és kegyetlenebb cipő. Na, ilyen érzés magassarkút hordani.
2018. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pocsék, nagyon hamar fájdalmat okoz. A platformos cipőket én nem számítom rendes magassarkúnak, hatalmas könnyítés. Ha ilyen cipőt rendelek mindig kivonom a platform magasságát a sarokéból, és pont annyira kényelmes mint egy hasonló sarokmagasságú cipő.

Platform nélküli 10+ osban max férfiba karolva tudom megtenni a kocsi-étterem-kocsi távot.

2018. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!