Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tally Weijl, Pull and Bear,...

Tally Weijl, Pull and Bear, Retro, New Yorker, H&M márkàról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Melyik szerintetek a legjobb ezek közül? Mit mondanàtok róla?
2018. dec. 25. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
igen
2018. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a Retro kivételével nagyrészt ezekben az üzletekben szoktam vásárolni és meg vagyok elégedve velük. Van, hogy jobb a kínálat, van, hogy semmit nem találok magamnak, de ez mindenkinek az egyéni ízlése, hogy mi tetszik.

A minőségükkel nekem eddig nem volt bajom, persze nem csúcsminőségűek, de nem is rosszak.

2018. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem jok

Főleg a H&M mwg a new yorker

2018. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A P&B nekem stílusban ritkàn passzol, az anyaghasznàlatuk is néha hatalmas kérdőjel szàmomra.

A New Yorker egy kínai szintjén van minőségben. (És igényességben is. Sokszor már a boltban szakadtak a ruhák)

A H&M-ben vannak jó cuccok, de az anyaghasznàlat ott is WTF néha (egy hasznàlat és mosás utàn büdös “pamut” póló, ami nyáron szétégett a szárítón...). Irreálisan dràgàbbak a női cuccaik mint a férfi. És a méretezès is fura.

A RESERVEDet tudom ajánlani és a H&M-et, de egyik bolt sem a kedvencem.

2018. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Armani, Gucci csak ezek minosegiek es jok
2018. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, vàrom még őket😊
2018. dec. 26. 08:57
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Fast fashion márkák. Tömeggyártott alacsony minőségű, de a teljesen noname kínainál azért egy fokkal jobb cuccok. Ha jó alaposan megnézed, mit veszel, akkor lehet pár jobb darabot kifogni náluk.


Sajnos ki is használják, hogy már nem teljesen noname kínai cuccokat árulnak, illetve hogy ismertek és mindenhol jelen vannak és kb. kétszeres-háromszoros áron adják a cuccaikat, mint amennyit ténylegesen megérnek. Leárazások alkalmával lehet nézelődni náluk, egyébként az árukkal már sokszor belecsúsznak a kevéssé ismert, de már minőségi kisvállalkozások termékeibe.

2018. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Tally: gagyi minőség, elméretezett ruhák, indokolatlanul magas ár.

Pull: ki lehet fogni jó darabokat, de borzasztó tucat ruháik vannak.

Retro:minőségre elfogadható, de az ára indokolatlanul magas.

New yorker:minőségre borzalmas, túlárazott, elszabott, katasztrófa

H&m:ár-érték arányban egész korrekt, ki lehet fogni jó darabokat jó áron.

2018. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A többiek már leírták, én még annyit hozzátennék, hogy a pull&bear-ben aránylag olcsó és jónak tűnő nadrágok vannak (bele is esek abba a hibába, hogy megveszem), ám nagyon hamar kiszakadnak. :(
2018. dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8asnál a pont.
2018. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!