Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Inditex-es márkák (Zara,...

Az Inditex-es márkák (Zara, Bershka, Pull & Bear, stb) esetén ugyanaz a méretezés?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még egy márkán belül is van eltérés.
2018. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben. XS-S-es a méretem kb. mindenhol, ehhez képest a Bershkás és a Zarás XS-es felsőket a fél karomra sem tudom felhúzni.

Igen, ez a nagyon vékony XXS-es méretű lányoknak előny lehet, de sajnos én pl. nem biztos, hogy szerencsével járnék próbálgatás nélkül az online vásárlással.

Szerintem kb. mindenből egy mérettel nagyobb kell, de mivel ezek nagyon trendi, és gyakran “kifutó-inspirált” ruhák, a modern szabás miatt az egyén alkata sokkal nagyobb mérvadó, mint a mérete.

Pl. vettem már a Zarában M-es pulóvert is, amit a többség crop topként hord, de nekem sokkal jobban tetszik, ha lejjebb ér.

2018. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!