Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek fehérneműt 40 ezer...

Hol vegyek fehérneműt 40 ezer forint összegből?

Figyelt kérdés

Karácsonyra 40 forintot kaptam amit csak jó minőségű feherneműre költhetek(a barátom utalja a kinaiba vásárolt fehérneműt)

Miskolcon fogok vásárolni és itt H&m, New yorker, pepco, reserved, meg pár fehérnemű üzlet van. Hol vegyek? Bugyi, melltartó kellene leginkább. Én nem költöttem sosem 1500nél többet pl melltartóra, így nem is tudom hol van jó minőségű fehérnemű. Én kicsit ki is borultam h miért az egész összegért ezt kell vegyek, farmert szívesebben vennék 🙁



2018. dec. 26. 13:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ezen min kell el gondolkozni? Semmiből sem szereti a kínait,nem csak fehérneműböl. Szerinten meg kedved tőle, hogy inkább azt akarja minőségi anyagot hordjak
2018. dec. 27. 06:27
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges fehérnemű kizárólag a 100% pamut, nem selyem, nem csipke az alja, nem seggbevágó fazonú. Kétlem, hogy ilyesmit szeretne, mert az ilyesmi közel sem 40.000ft, hanem akárhol beszerezhető párezer forintért.

A "szexi" bugyik között pedig a világon semmi különbség nincs a kínai és a drágábbak között, mindennapos hordásra ugyanúgy egészségtelen mindkettő. Szóval a világon semmi értelme az egész felhajtásnak :D

2018. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mikeXxX ***** válasza:
New yorker-ben láttam pár szexiset ! 39f
2018. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Intimissimi,Women’s Secret.
2018. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.A pláza oldalában a Harisnyaboltban nagyon szép,minőségi fehérnemük vannaj.Bugyik 1500 Ft körül,melltartót nem hirdok,de pár éve olyan 7-8000 körül vettem.Vannak még másfajta fehérneműk,harisnyák is,stb...A Szinvaparban is van azt hiszen ugyanez a bolt.
2018. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%
Én vennék a helyedben egy vonatjegyet,vagy kocsi,ahogy érzed.És feljönnék Pestre a Women's secretbe.A legjobb.
2019. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!