Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen szettbe...

Szerintetek milyen szettbe menő, és egyben stílusos menni iskolába?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nadrágra felsőre cipőre kabátra minden ilyesmire. Tudtok csatolni képeket is? És esetleg összeállításokat. Itt a ti véleményetekre vagyok kíváncsi tudom hogy mindenkinek más az ízlése.

2018. dec. 27. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugye az egyediséget sokan összekeverik azzal, hogy hozzácsapódnak egy stílusirányzathoz. Nyilván ma már nem könnyű egyedinek lenni, régen azért könnyebb volt, pláne akkor, amikor bejött egy új vonal, pl. a bőrdzsekis Depeche Mode-osok, itthon Bonanza Banzaiosok, vagy az őskorban a rockerek, hippik, stb-k. Nyilván akkor könnyű volt, hisz előtte nem létezett az adott stílus.


De ugye akkor nem azért öltöztek így, mert menő volt, hanem mert egyetértettek a stílus mondani valójával, tehát az egész életük, felfogásuk aköré épült. Nem fordítva. Nem magukra erőltették a hippi stílust, hanem ők maguk voltak az élő és mozgó hippi stílus, vagy rocker, vagy akármi. Csak felvettek hozzá egy ruhát, amivel ezt kitudták fejezni.


Szóval arra kéne rájönni, hogy te belőled mi fakad, te milyen stílusú vagy, te mit képviselsz, nem azt, hogy mit akarsz képviselni (miközben nem vagy az), meg hogy mi a menő, és mi a stílusos. Mert hiába veszel fel elegáns ruhát, ha te nem vagy az. Hiába veszel fel lázadó ruhát, ha te nem vagy az.

2018. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon elgondolkodtató amit írtál és lehet hogy attól mert máson jól áll valami és mindenki oda van érte nekem nem azt a példát kéne követnem...de még nem igazán jöttem rá az én stílusomra..
2018. dec. 28. 08:01
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Látszik, hogy az előző valászadók nem értik mire gondolsz. Szerintem teljesen rendben van, hogy tanácsot kérsz, hiszen a tinikorban a stílus megtalálása nagyon fontos.

Ja és itt van pár szett ami szerintem egyszerű és divatos, mert igenis kell az inspiráció (:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

14.-nek.


1. Leggingsben NEM megyünk utcára!

2. Ezekben az életben nem lesz pasija.

2018. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14# Köszönöm remek ötleteket küldtél! :)

15# Miért ne mehetnék legginsben utcára? Szerintem semmi probléma vele.

2018. dec. 28. 16:04
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia, látom nem egészen friss a kérdés, de hátha még érdekelnek ötletek :)

Az előzőnek igaza van, leggings-ben utcára menni, főleg rövid felsővel, tényleg nem való. Ez nem igazán stílusos :)

Esetleg úgy, hogy egy hosszú tunikaszerű felsővel viseled. Más esetben felejtsd el!

Egyébként ami szerintem nagyon stílusos, és bármilyen korosztálynak illik, az a szűk farmer és ing kombináció, főleg a manapság nagyon népszerű kockás, csíkos ingek, ezekből rengeteg félét találhatsz. Képeket keresni nincs időm most, de szerintem biztosan tudod mire gondolok.

Vagy pedig a virágmintás pólók, blúzok, ingek, szintén nagyon jók. Hozzá egy kicsit magasabb szárú fűzős cipő, vagy bokacsizma.

ja, és majd irj, hogy azóta sikerült-e megtalálnod a hozzád illő stílust! :-)

2019. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!